web analytics

Відкрито передзамовлення на настільну гру «Відьомська круговерть»

«Ігромаг» поділився гарною новиною, що від сьогодні стартує передзамовлення на настілку «Відьомська круговерть», у якій гравцям належить зібратись навколо магічного кола на відьомський шабаш і віднайти різноманітні інгредієнти (корінь мандрагори, серце тіні, жаб, павуків), щоб зварити своє зілля за особливим рецептом. До 6 липня усі охочі зможуть придбати цю забавку з 20% знижкою, заплативши 1024 грн, замість 1280 грн.

У динамічній стратегії «Відьомська круговерть» кожен участник приміряє на себе роль відьми, якій необхідно виконати завдання і ритуали, щоб зібрати і накопичити потужні магічні предмети. Гра триває декілька раундів, доки хтось не збере у себе п’ять або більше жетонів інгредієнтів. Кожен раунд складається з двох фаз: вивчення та чаклування, які в свою чергу розбиті на етапи. Набір включає багато комплектуючих: від планшетів і казанів до безлічі інгредієнтів і рецептів, а сам ігровий процес вимагає використання інтуїції, логічних та стратегічних навичок, тому ця гра може здатися занадто складною для дітей до 14 років.

Розробив настільну гру Ерік Андерсон Сунде, в доробку якого мається настілка «Голодна мавпа», а проілюстрував, надавши забавці характерного оформлення, художник Веберсон Сантьяґо, роботи якого, можна помітити у настілках «Авалон» та «Остання місія».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Манґу «Проводжальниця Фрірен» видадуть українською. Уже доступне передзамовлення

Фрірен

Магія у коробці — Огляд настілки «Хижі світи»

Хижі Світи

Стартувало передзамовлення манґи «Наша потойбічна книгарня» від Bimba

0 (5)

Geekach анонсував локалізацію легендарної настілки Twilight Imperium

p.ua.odissey

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Шедевр в жанрі контролю територій — Огляд настілки «Ель Гранде»

Ель Гранде

Фанатом MGS бути круто, але дорого – ціна культової фігурки Cyborg Ninja вражає

cyborg ninja the final battle ed 3 768x1024 waifu2x photo noise2 scale