Відкрито передзамовлення на настільну гру «Відьомська круговерть»

«Ігромаг» поділився гарною новиною, що від сьогодні стартує передзамовлення на настілку «Відьомська круговерть», у якій гравцям належить зібратись навколо магічного кола на відьомський шабаш і віднайти різноманітні інгредієнти (корінь мандрагори, серце тіні, жаб, павуків), щоб зварити своє зілля за особливим рецептом. До 6 липня усі охочі зможуть придбати цю забавку з 20% знижкою, заплативши 1024 грн, замість 1280 грн.

У динамічній стратегії «Відьомська круговерть» кожен участник приміряє на себе роль відьми, якій необхідно виконати завдання і ритуали, щоб зібрати і накопичити потужні магічні предмети. Гра триває декілька раундів, доки хтось не збере у себе п’ять або більше жетонів інгредієнтів. Кожен раунд складається з двох фаз: вивчення та чаклування, які в свою чергу розбиті на етапи. Набір включає багато комплектуючих: від планшетів і казанів до безлічі інгредієнтів і рецептів, а сам ігровий процес вимагає використання інтуїції, логічних та стратегічних навичок, тому ця гра може здатися занадто складною для дітей до 14 років.

Розробив настільну гру Ерік Андерсон Сунде, в доробку якого мається настілка «Голодна мавпа», а проілюстрував, надавши забавці характерного оформлення, художник Веберсон Сантьяґо, роботи якого, можна помітити у настілках «Авалон» та «Остання місія».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Час обирати сторону. Відкрито передзамовлення настільної гри «Суша проти моря»

Суша проти Моря Головна

Кооперативні асоціації — Огляд настілки «Так Кмітливо!»

Так Кмітливо!

Як щодо захопити владу в Іспанії? El Grande дасть вам таку можливість!

el grande main

Побудуйте власний парк Юрського періоду з «Драфтозаврами» від «Ігромаг»!

Драфтозаври

Final Fantasy XIV підкорюватиме серця фанатів настільних ігор

final fantasy 14 ttrpg

Horizon обзаведеться новою кооперативною настільною пригодою

Horizon Forbidden West

Спробуй сховатися від ксеноморфа. «Немезида» доступна до попереднього замовлення!

Немезида

Дуельна досконалість. Огляд настілки «Цезар»

Цезар

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: