У мережі з’явився тизер нового комікса від авторів «Волі»

У мережі з’явився тизер коміксу «Княжа Воля. Легенди Хом’якиєва», який створили автори першого українського коміксу у стилі стімпанк — «Воля».

«Княжа Воля. Легенди Хом’якиєва» — це фентезі у антуражі Київської Русі, що розповідає історію відважних хом’ячків, які прагнуть відкрити таємниці навколишнього світу. Ось що про нього кажуть автори:

«Княжа Воля» – це яскравий , героїчний , пригодницький комікс у жанрі фентезі та в антуражі Київської Русі. Світ, в якому править доблесть, честь, відвага та магія. А головні герої – відважні хом’ячки, яким доведеться знайти відповіді на таємничі загадки їхнього та нашого світів!

Багато років минуло відтоді як наші пращури врятувалися від страшного лиха світу Велетнів та побудували Хом’якиїв у самому серці Споконвічного лісу. Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава.

Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію – знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв!

Особливу увагу творці приділили автентичності змальованої зброї та елементів спорядження, які носять хом’ячки. Тому можете бути певні, що усі побачені на сторінках твору елементи тої епохи — перевірені та ретельно обдумані.

Передзамовити комікс «Княжа Воля. Легенди Хом’якиєва» можна уже зараз за посиланням, а його вихід запланований на 30 травня.

Читайте також

Анонси від Vovkulaka / Інтерв’ю з Ярославом Мішеновим

Анонси від Vovkulaka. Інтерв'ю з Ярославом Мішеновим (Games Gathering 2018)

«Відьмак. Дім зі скла» з’явився на прилавках українських магазинів коміксів

Відьмак. Дім зі скла

Валеріан та місто тисячі планет

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #15

Історія персонажів Suicide Squad

Кватирка у комікси #3 Загін Самогубців

Про підтримку ігрових заходів

Кватирка у комікси #2 Deadpool

Популярне