У мережі з’явився тизер нового комікса від авторів «Волі»

У мережі з’явився тизер коміксу «Княжа Воля. Легенди Хом’якиєва», який створили автори першого українського коміксу у стилі стімпанк — «Воля».

«Княжа Воля. Легенди Хом’якиєва» — це фентезі у антуражі Київської Русі, що розповідає історію відважних хом’ячків, які прагнуть відкрити таємниці навколишнього світу. Ось що про нього кажуть автори:

«Княжа Воля» – це яскравий , героїчний , пригодницький комікс у жанрі фентезі та в антуражі Київської Русі. Світ, в якому править доблесть, честь, відвага та магія. А головні герої – відважні хом’ячки, яким доведеться знайти відповіді на таємничі загадки їхнього та нашого світів!

Багато років минуло відтоді як наші пращури врятувалися від страшного лиха світу Велетнів та побудували Хом’якиїв у самому серці Споконвічного лісу. Тривалий час наш край процвітав під правлінням мудрого князя Морквослава.

Та одного разу, таємничим чином, князь зник. Біди заполонили наші землі, а морок причаївся у хащах. Проте не всі втратили надію – знайшлися сміливці, готові врятувати Хом’якиїв!

Особливу увагу творці приділили автентичності змальованої зброї та елементів спорядження, які носять хом’ячки. Тому можете бути певні, що усі побачені на сторінках твору елементи тої епохи — перевірені та ретельно обдумані.

Передзамовити комікс «Княжа Воля. Легенди Хом’якиєва» можна уже зараз за посиланням, а його вихід запланований на 30 травня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

МОН (трохи) вицейвот! Аанг кліпни, якщо ти в заручниках! Комікс новини. Січень-лютий 2024. (MariAm Blog)

mariam thumbnail 1

Оголошено нову «Фантастичну четвірку»

p.ua.fantastic four main

У червні в Києві пройде фестиваль FANCON від творців Comic Con Ukraine

fancon concert copy

Комікс новини жовтень 2023. Vivat руйнує монополію РМ. Я недооцінила Химерників. Розказати про Дюну? (MariAm)

КОМІКС НОВИНИ ЖОВТЕНЬ 2023 01

ЧОМУ ВЕРСТАЛЬНИКИ СТРАЖДАЮТЬ? (Третя Паралель)

translate thumbnail

Ґрант Моррісон і Доктор Хто (Ми застрягли у ТАРДІС)

Ґрант Моррісон

Труднощі адаптації: Deadpool і його кпини (Третя Паралель)

thumb

Німона атакує традиційні цінності (Фентезя UA)

НІМОНА