Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Гранд-готель Австрія»

Видавництво Loard of Boards відкрило передзамовлення на українську версію настільної гри «Гранд-готель Австрія», яка запрошує гравців узяти на себе роль адміністратора готелю у славетному місті Відень.

У гущі віденського модерну вишукані готелі змагаються за клієнтів. Натхненні митці, важливі політики та туристи з усього світу приїжджають у Відень та потребують готельний номер для проживання. Це ваша можливість перетворити свій бізнес на всесвітньо відомий готель. Наймайте персонал, виконуйте побажання гостей і завоюйте прихильність. Тільки тоді ваш готель зможе нести титул  “Гранд Австрія”.

Гранд-готель «Австрія» (Grand Austria Hotel) – це єврогейм для компанії від 2 до 4 гравців, кожен з яких матиме власне двостороннє поле готелю, загальний планшет підрахунку очок та прихильності, а також окреме поле, на якому гравці і зможуть обирати, яку з дій виконати цього раунду.

У свій хід гравець обирає одну з шести дій і виконує її. Кількість доступних кубиків у відповідних клітинках дій визначає, скільки гравець отримає прихильності від цієї дії. Потім він прибирає один з кубиків і може виконувати додаткові дії. За допомогою різних дій гравець може дістати необхідні напої та страви, підготувати кімнати або найняти персонал. Але жоден готель не може розвиватися без гостей, мудрий вибір гостей та виконання їхніх замовлень приносить важливі бонусні дії, карти персоналу також мають різні переваги, але гра закінчується після семи раундів,  тому часу обмаль й переможе той, хто у метушні прийняв правильні рішення і заробив більше прихильності серед гостей.

Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Час партії: 90 хв
Оцінка на Board Game Geek: 7.9

Поспішіть, адже передзамовити гру за зниженою ціною можна до 14 серпня, у жовтні цього року гра вже буде у своїх замовників.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

bg3 bard party

У Baldur’s Gate 3 з новим патчем додали епілог, нові сюжетні сцени й режими складності

Baldur’s Gate 3

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

PlayUA став офіційним партнером трансляції The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Огляд для новачків Baldur’s Gate 3 (Nikattica)

bg3

ОГЛЯД MARVEL’S SPIDER-MAN 2 — Найкращий ексклюзив Sony! (Я – Тадаші)

Павук 23123

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 1 акту

85e3eb675ab1533fa03ed875da5102be

«Мавка» отримає мультсеріал-продовження і повнометражний фільм

мавка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: