Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Маскарад

Видавництво Lord of Boards підготувала для фанатів настільних ігор цікавий анонс, а саме стратегічну настільні гру для великої компанії — «Маскарад». Під час маскараду, дуже легко увести в оману людей, а якщо переконати інших, що ви король, то двері до багатств будуть відчинені. Головне не забути переконати самого короля. Друге видання Маскараду вийшло у 2021 році і отримало середній бал 6.8 на BoardGame Geek, що є доволі хорошим результатом.

Маскарад – це гра, одна сесія якої триває приблизно 30 хвилин, з таємними ролями для компанії від 4 до 12 людей,  мета яких зовсім проста: заробити першим 13 монет. Ще простішою гру зробить те, що ролі всіх учасників на початку партії відомі, їх можна подивитися і запам’ятати. Після цього всі карти повертаються долілиць і починається головна частина шоу! Для початку, гравці міняються ролями, або вдають, що міняються. Трохи плутанини вже додали, але продовжуємо! Кожна роль має власні особливості та шляхи досягнення перемоги. Але, щоб ця особливість спрацювала, – треба змусити всіх гравців вам повірити, ось тут вам і прийдеться дати волю своїм хитрим здібностям і за допомогою омани дійти до перемоги.

Передзамовити гру за зниженою ціною, можна на офіційному вебсайті видавництва, але поспішайте, адже передзамовити настілку можна до 24 липня, надходження гри очікується у кінці цього місяця.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Senua’s Saga: Hellblade 2 матиме українську локалізацію і вийде в травні

Senua's Saga: Hellblade 2

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1

Що ви придбали (чи подарували) на Зимовому розпродажі в Steam?

Indie Cup Ukraine’23: огляд переможців і фіналістів (BenderUA)

indiі cup Ukraine

Кишенькова розвага — Огляд настілки «Бандідо»

Бандідо

Baldur’s Gate 3 ніколи не з’явиться в Game Pass

baldurs gate 3 minthara

Астаріон із Baldur’s Gate 3 з’явиться в новому доповненні для Warframe

astarion bg3 crop

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: