web analytics

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання»

Видавництво настільних ігор Games7Days розпочало передзамовлення настільної гри «Шериф Ноттінгема. 2ге видання», перше видання з’явилося на українському ринку настільних ігор ще у далекому 2011 році, гра твердо засіла на полицях фанатів настільних ігор.

Галасливий ринок у Ноттінгемі наповнений товарами з усіх куточків королівства. Більшість з них цілком легальні, проте принц Джон хоче бути впевненим, що жодна контрабанда не буде продана. Він доручає шерифу оглянути крамниці торговців, шукаючи будь-які нелегальні товари. Шериф проникливий, але не гребує хабарем, щоб закрити на це очі. Хто з купців в результаті проведе найкращий товар і отримає найбільший прибуток на ринкових прилавках?

Нове видання буде йти у комплекті з 3-ьома модульними доповненнями, що привнесе нові механіки у гру, а саме:

  • КОРОЛІВСЬКІ ТОВАРИ. Королівські товари — це найкращі товари в усьому королівстві. Принц Джон оголосив, що такі товари доступні тільки йому та його оточенню. Тому всі товари з позначкою королівських товарів визнаються контрабандою!
  • ЧОРНИЙ РИНОК. Чутки про контрабандистів ширяться вулицями Ноттінгема. В темних куточках міста виник чорний ринок, де потрібно виконувати особливі замовлення. Якщо вам стане духу протистояти шерифові та його заступникам, щоб провезти найбільшу кількість контрабанди, ласкаво просимо!
  • ШОСТИЙ ГРАВЕЦЬ. Шериф Ноттінгема набирає та навчає нових заступників. Кожного раунду 2 гравці стають заступниками, а 4 гравці — торговцями. Гра відбуватиметься за стандартними правилами до кроку «Огляд», під час якого заступники працюватимуть як команда (або самостійно), щоб перевірити мішки торговців.

 

 

Орієнтована кількість гравців від 3 до 6, триває одна сесія приблизно 60 хвилин. Передзамовлення діє до 11 червня 2023 року за зниженою ціною, передзамовити ж гру можна в офіційному магазині видавництва.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Senua’s Saga: Hellblade 2 матиме українську локалізацію і вийде в травні

Senua's Saga: Hellblade 2

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Краще пізно, ніж ніколи. Емоційний відеоогляд Elden Ring (BEnderUA)

ер2гти1

Що ви придбали (чи подарували) на Зимовому розпродажі в Steam?