У березні пройде відкрите бета-тестування Diablo 4

Пролог та увесь перший акт Diablo IV зовсім скоро стануть доступними гравцям під час відкритого бета-тесту. На презентації IGN’s Fan Fest цієї суботи Blizzard анонсувала, що 17-19 березня передзамовники у дочасному форматі зможуть зіграти бета-версію гри, а уже 24-26 березня усі інші теж отримають доступ до бета-тесту.

Події відбуватимуться у Fractured Peaks (Розколоті вершини), де вас очікують квести та вдосталь демонів, яких доведеться вбивати. Тим не менш, максимальний рівень гравця буде обмежено до 25, оскільки це ще не повна версія гри.

Творці ще поділилися кінематографічним трейлером, що показує засніжену локацію, у якій ваш кастомізований герой мандрує верхи, але, під час перепочинку біля вогнища, його кінь відчуває щось жахливе і тікає, що розпочинає ланцюг демонічних події.

Гра ще не вийшла, але ви можете підтримати портал, придбавши Diablo 3 за нашим партнерським посиланням, а також дізнатися більше про сюжет першої гри у цьому відео.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

hltb poster v01

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Найвідоміші розробники інді-ігор проведуть спільну презентацію у квітні

triple i

Гравці Fortnite тепер можуть створювати власні LEGO-ігри

LEGO Fortnite

Український топдаун шутер Zombie Raid запрошує на бета-тестування

Zombie Raid

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked