Відьмак — фан-фільм [ЗБІР КОШТІВ]

Автор: PlayUA @playua

Відьмак, Ґеральт із Рівії — мандрівний мисливець на потвор. З його чобіт вже давно не сходить пил доріг. Йому призначено відшукати свою названу доньку Цірі, але до того часу буде ще чимало пригод. Аби нам вдалося зробити цікавий і видовищний фільм, нам потрібна ваша фінансова допомога.

English version | Русская версия

Який Відьмак? Що за фільм?

Білий Вовк хоч і не може бути батьком, та це не заважає жінкам шаленіти від нього. Бідолашний винищувач чудовиськ змушений постійно тинятися від однієї до іншої, а ще ж проблеми з його Дитям призначення!

Про ці та інші клопоти легендарного героя книжок та ігор ми хочемо розповісти у нашому короткометражному фільмі.

Відьмак фан-фільм
Відьмак фан-фільм
Відьмак фан-фільм
Відьмак фан-фільм
Відьмак фан-фільм

Нащо це треба?

Серія книжок про Білого Вовка піднімає чимало актуальних у нашому суспільстві проблем: расизм, сексизм, політичні інтриги, корупція, наркоманія тощо. А сам Ґеральт давно став важливою постаттю в масовій культурі. Крім того в українському інфопросторі не робилося нічого настільки суттєвого в цьому всесвіті.

Тому ми вирішили не тільки задовольнити свої творчі амбіції, а також подарувати фанатам книжок та ігор про Відьмака кілька невідомих раніше хвилин із його життя.

Хто це зробить?

Для проекту була зібрана команда професіоналів — фанатів всесвіту Відьмака, які вже мали досвід роботи над кіно короткого чи повного метру.

Оскільки події книжок та ігор відбуваються в умовному східноєвропейському середньовіччі, для зйомок ми обрали Львівщину. У кадрі будуть старі львівські мури, коридори, ліси. Окремі сцени були зняті в музейних декораціях чи в стилізованому шинку.

На головну роль запрошено польського косплеєра Даріуша Яніцкого, що отримав нагороду від компанії CD Project RED за найкраще втілення образу Ґеральта. А також в ролях інші досвідчені косплеєри у надзвичайно переконливих і неймовірно деталізованих костюмах.

Наш режисер — Олесь Юсипчук — працював раніше над стрічкою «Тіні незабутих предків» та іншими. Ось що він може:

Oles Iusypchuk Showreel VideoFX

Оператором-постановником виступить Володимир Паськів, який працював аніматором серіалу «Викрутас» і над промороликами «Львів у Блакитному».

Ще один оператор Олег Тибінка — викладач режисури ЛФ КНУКіМ. Композитор Володимир Шайкін створює для короткометражки оригінальну музику. Ось приклади його робіт: soundcloud.com/valdemarrr

І ми можемо зняти задуману короткометражку про Відьмака своїми силами, але з вашою підтримкою це буде швидше, видовищніше і цікавіше.

Навіщо гроші?

Кошти потрібні нам для покриття витрат на зйомку, перевезення акторів, оренду обладнання, реквізиту, костюми тощо. Більшість необхідного ми вже забезпечили самостійно. Також кошти потрібні для розробки красивого і насиченого звуку. Плануємо випустити фільм у чотирьох мовних версіях: українській, польській, російській та англійській. Крім того, якщо вдасться зібрати більше за необхідний мінімум, то короткометражка може перетворитися на кількасерійний фільм.

Куди надіслати гроші?

Ви можете відчутно допомогти проекту:

ПАТ КБ ПриватБанк.
Номер картки: 4149 4978 7150 2524 (Мельник Олексій Ігорович)
Код отримувача (ЄДРПОУ, ЄДРПОУ): 14360570.
Код банку отримувача (МФО): 305299.
Рахунок отримувача: 29244825509100

Z955786202622 (WebMoney)
U639130410912 (WebMoney)
R108849803443 (WebMoney)

Дякуємо усім, хто підтримує перший український фан-фільм “Відьмак”. Ми працюємо для вас!

Надіславши кошти, обов’язково надішліть листа на адресу [email protected]. Вкажіть, яку суму, на який рахунок і коли саме ви надіслали. Це потрібно для того, щоб ми могли усім вам віддячити за допомогу.

Що ви отримаєте за допомогу?

  • ₴50 — Подяка на сторінці фільму на сайті PlayUA.net, згадка у відео-дайджесті PlayNews.
  • ₴100 — Подяка на сторінці фільму на сайті PlayUA.net, згадка у відео-дайджесті PlayNews та пам’ятний магніт.
  • ₴200 — Подяка на сторінці фільму на сайті PlayUA.net, згадка у відео-дайджесті PlayNews, згадка в титрах фільму та плакат фільму з автографами команди.
  • ₴300 — Подяка на сторінці фільму на сайті PlayUA.net, згадка у відео-дайджесті PlayNews, згадка в титрах фільму та персональне запрошення на прем’єру фільму у Києві або Львові, або Коломиї.
  • ₴500 — Подяка на сторінці фільму на сайті PlayUA.net, згадка у відео-дайджесті PlayNews, згадка в титрах фільму, DVD з додатковими матеріалами, плакат фільму і запрошення на допрем’єрний показ стрічки.

Галерея

Дякуємо за підтримку!

На цю мить зібрано ₴16 686, $528, 698 WMU і 166 WMZ. Особливо відзначилися такі вкладники: Рязанов Сергій, Бісик Юрій, Олександр Струков, Хом’як Дмитро, Аліна Нікуліна, Valik Gromov, Максим Підболячний, Grakino, Сергій Гендис, Андрій Куцієнко, Yuriy Bregman, Andrii Hurskyi, Mykhailo Kyrpach, nicholas.oros, Yuriy Burda, jascarl, shamrocker77, Andreas F., Anonymous, defacer, Oleh Baydalka, Koken Zigazaur, artrol, djoisti, Alex Soloviev, Олександр Васильєв, Федір, v1lat, Oleg Andreytsiv, Дмитро Міхайлов, Сергій П`явка, Павел Кудрявцев, Alexandr Paschuk, Dmytro Orel, Олексій Козак і Каріна Самойленко, Sören Hoffmann, Leonid Hebrych, Сич Сергій, Михайло Грабовський, Михайло Петров, Ігор та Олена Мельник.

Дякуємо вам!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Підбірка музичних кліпів, що гурти світу зняли в Києві

Автор: Гладкий Максим

Київ Editors - Frankenstein

Спогади про Blast Paris Major — останній з епохи CS:GO

Автор: Андрій Присяжний

vitality 1

Усе, що показали на Playstation Showсase 2023

Автор: Гладкий Максим

spider man 2

Що покажуть на фестивалі еротичного кіно “Best Erotic Shorts-4” (18+)

Автор: Микола Єрьомін

У «Луна Нова» день відкритих дверей — Враження від першого тому манґи «Академія відьмочок»

Автор: Лук'янчук Орест

Академія відьмочок

Як правильно вибрати сандалі у 2023?

Автор: PlayUA

sandals 01

Вишиванка в іграх: від «Козаків» і до Splinter Cell

Автор: Олег Куліков

Розбираємо актуальний стан Call of Duty: Warzone 2.0

Автор: PlayUA

Call of Duty: Warzone 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: