«Відьмак: Полювання» — хроніки показу фан-фільму в Україні

Планові покази фанатського короткого метру «Відьмак: Полювання» вже відбулися у деяких містах України, а в деяких ще мають статися.

Розпочали прем’єру в Києві, у кінотеатрі ЛІРА. Спершу на сцену піднявся режисер Олесь Юсипчук і представив проект. Потім виступ доповнила Марія Федюк, дизайнер фільму та автор постерів.

Глядачі дуже тепло відреагували на фільм. Ставили багато запитань та цікавились деталями проекту. Цікавилися, чому не взяли на ролі професійних акторів, бо акторська гра в фільмі просідала найбільше, на їх думку. Похвалили костюми та анімаційні вставки. Це те, що, зазвичай, відзначають усі при перегляді «Відьмака: Полювання».

Окрім фільму на великому екрані ще можна було подивитися бекстейджі зі зйомок. І для повного відчуття кінотеатральності демонструвався трейлер короткометражної анімації Cosmionica дизайнерки Марії Федюк, який вже пройшовся європейськими фестивалями та назбирав нагород.

Сюжет фан-фільму не викликав ніяких питань, усім усе було зрозуміло, тож анімаційні вставки зробили свою справу. Питались чи буде продовження історії.

До речі це питання було головним і на Коломийській прем’єрі «Відьмака: Полювання» у бізнес-центрі Space-Up. На показі був присутній автор ідеї проекту і сценарист Олекса Мельник.

Цієї неділі 27 жовтня відбудеться показ у Львові, у Книжковому Леві. Можете підписатися на подію у Facebook: facebook.com/events/488211245370333/

Також триває підготовка показу в Запоріжжі. Наразі відомо лише про листопад, дата ще узгоджується.

Читайте також

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix поновлять у серпні

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix відновлять зовсім скоро

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game

Анонсовано фанатський фільм за мотивами Cyberpunk 2077

Maul Cosplay

Як пограти у Відьмака, RDR 2 та GTA V у браузері? Boosteroid — український хмарний ґеймінг

Boosteroid

У Gwent додали «Подорож» — нову систему прогресу

gwent

Подкаст Вахмурки №1 — Карантин, Відьмак та інтерв’ю з автором коміксу «Кобзар»

Кобзар