«Відьмак: Полювання» — хроніки показу фан-фільму в Україні

Планові покази фанатського короткого метру «Відьмак: Полювання» вже відбулися у деяких містах України, а в деяких ще мають статися.

Розпочали прем’єру в Києві, у кінотеатрі ЛІРА. Спершу на сцену піднявся режисер Олесь Юсипчук і представив проект. Потім виступ доповнила Марія Федюк, дизайнер фільму та автор постерів.

Глядачі дуже тепло відреагували на фільм. Ставили багато запитань та цікавились деталями проекту. Цікавилися, чому не взяли на ролі професійних акторів, бо акторська гра в фільмі просідала найбільше, на їх думку. Похвалили костюми та анімаційні вставки. Це те, що, зазвичай, відзначають усі при перегляді «Відьмака: Полювання».

Окрім фільму на великому екрані ще можна було подивитися бекстейджі зі зйомок. І для повного відчуття кінотеатральності демонструвався трейлер короткометражної анімації Cosmionica дизайнерки Марії Федюк, який вже пройшовся європейськими фестивалями та назбирав нагород.

Сюжет фан-фільму не викликав ніяких питань, усім усе було зрозуміло, тож анімаційні вставки зробили свою справу. Питались чи буде продовження історії.

До речі це питання було головним і на Коломийській прем’єрі «Відьмака: Полювання» у бізнес-центрі Space-Up. На показі був присутній автор ідеї проекту і сценарист Олекса Мельник.

Цієї неділі 27 жовтня відбудеться показ у Львові, у Книжковому Леві. Можете підписатися на подію у Facebook: facebook.com/events/488211245370333/

Також триває підготовка показу в Запоріжжі. Наразі відомо лише про листопад, дата ще узгоджується.

Читайте також

Відьмак Ґеральт отримає власну манґу — The Witcher: Ronin

The Witcher: Ronin

Школа відьмаків у Польщі оголошує набір учнів на осінь 2021

А оcь і перший трейлер аніме “Відьмак: Вовчий Кошмар”

Аніме The Witcher: Nightmare of the Wolf вийде вже у серпні

The Witcher: Nightmare of the Wolf

Перевидання The Witcher 3 отримає DLC, пов’язане з серіалом від Netflix

The Witcher 3: Wild Hunt

Другий сезон “Відьмака” від Netflix вийде у середині грудня

The Witcher, Відьмак

Оприлюднено повний розклад “ВідьмаКону”

WitcherCon

У липні Netflix і CDPR влаштують “ВідьмаКон”

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: