«Відьмак: Полювання» показали у Житомирі

Минулого четверга, в рамках кіновечору у Місцевому Навколокультурному просторі міста Житомир відбулася прем’єра фільму «Відьмак: Полювання». Фанатська короткометрівка відома своєю важкою долею постпродакшену, але це не завадило глядачам отримати задоволення від перегляду.

Попри раптовий анонс та швидку прем’єру, глядачів прийшло чимало і більшість з них знайомі і з іграми студії CD Project RED, і з книжками пана Сапковського. Навіть організатор кіновечору, після перегляду фільму, виступив із короткою довідкою про письменника, як він із успішного критика став не менш успішним автором фентезі. Про ігри теж розповів, дядько в темі, хоча його знайомство з інтерактивним Відьмаком закінчилося на першій частині.

Загалом, людей здивувала людська безвідповідальність, з якою зіштовхнулись автори фільму, одночасно вони захопилися відданістю тих, хто не покинув цей проект на півдорозі і довели свою роботу до кінця.

Завтра, 27 жовтня о 19:00 відбудеться показ «Відьмака: Полювання» у Львові, у «Книжковому леві». Подробиці в події: facebook.com/events/488211245370333/

Також на початку листопада буде показ у Запоріжжі. Місце і час проведення ще уточнюються.

Читайте також

Відкрито передзамовлення коміксу “Відьмак. Плоть і Пломінь”

Вихідці з CDPR роблять гру за мотивами роману Станіслава Лема

“Відьмака” схрестили з Pokemon Go

“Відьмак” від Netflix отримає серіал-приквел

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix поновлять у серпні

Зйомки другого сезону “Відьмака” від Netflix відновлять зовсім скоро

CD Projekt RED стала “найдорожчою” студією Європи

CD Projekt RED

Картковий Відьмак з’явився у Steam

Gwent: The Witcher Card Game

Популярне