Відьмак: Полювання — роботи досі тривають

Після тривалої інфопаузи повідомляємо, що спільний проект PlayUA та незалежної творчої групи — короткометрівка «Відьмак: Полювання» досі перебуває в розробці. Затримки, як і раніше, зумовлені тим, що кожен із учасників виконує свою частину роботи у вільний від оплачуваної праці час, але потрошки просуваємося до виходу фільму у вільний доступ.

За минулі кілька місяців художник Тарас Сусак закінчив створення ілюстрацій. Власне одну із них можете бачити у цій новині. Намальоване вже кілька місяців перетворюємо на анімаційні вставки, що допоможуть пояснити глядачам, які не знайомі зі світом Відьмака, що тут і до чого, а також потішать спогадами фанатів саги.

Відьмак: Полювання — роботи досі тривають

Але найбільше часу забирають спецефекти. Їхнє завдання зробити відеоряд соковитим, насиченим, видовищним. А ще вручну виконується замалювання різних об’єктів сучасності, які неможливо було не вхопити у кадр під час зйомок. Усе ж хочеться, аби фільм виглядав поважно.

І так, ми пам’ятаємо про ваші зауваження щодо няшності нашого Ґеральта. Зачекайте до виходу фільму і зрозумієте, чому він виглядає саме так. Ця незрозумілість доволі вичерпно тлумачиться у самому фільмі.

Коли вдасться закінчити фільм? Складне питання з огляду на те, що ми вже протермінували кілька дат релізу. Тому поки що обіцяємо вам по 1 новині на тиждень із подробицями про просування робіт над фільмом.

P.S. Впізнали момент на ілюстрації?

ТРЕЙЛЕР ВІДЬМАК: ПОЛЮВАННЯ

Читайте також

Відьмак Ґеральт з’явиться у файтингу Soulcalibur VI

PlayNews #302 — The Witcher…

The Witcher 3: Wild Hunt

“Відьмак” святкує 10 років!

Відьмак: Полювання вибирається із виробничого пекла

Відьмак: Полювання

PlayNews #290 — Destiny 2, Far Cry 5, The Witcher…

З Відьмаком в Новий Рік

Відьмак: Полювання — прожектори і магія

Відьмак: Полювання — Новий тизер і свіжі подробиці

Популярне