Відьмак — путівник ґречного курваря (18+)

Автор: Андрій Нальотов @HeritorA

Ось тобі гола правда-матка, курво його так, – справжня історія світу. Яким володіє той, хто вправніше дробить черепки і швидше помпує своїх бабів. А з Вами, людьми, важко конкурувати у першому, ну і в…. ахем… зляганні…“, — Ярпен Зіґрін, краснолюд.

Відьмак, панове, завжди був дорослою грою.  Адже це не лише кров, нарізки, шинкування й монстри, насилля і війни, лайка й крадіжки. Це ще й чудовий і яскравий секс. Отож пропонуємо стислий «Путівник ґречного курваря», який допоможе легко зорієнтуватися у непристойнощах Континенту.

На території північних королівств  можна знайти чимало дам для „жартування до рання“. Адже не був би Ґеральт  відьмаком, якби не стелилися під нього представниці слабкої статі.  Чародійки, секретарші, медички, ну і дами ще легшої поведінки.  Тож сракоцицькатих пригод у відьмака буде чимало.

Дама з боліт

Велен, за словами самого відьмака — край боліт, лісів, монстрів і люті.  Але якщо постаратися, то можна отримати і солоденьке. І ми говоримо не про монстрів і грошву, а про увагу прекрасної дами. Адже як би Ви не старалися – єдиним об’єктом вашої любовної уваги на мапі місцини Велен буде чародійка Кейра Мец. Так-так саме та Кейра, яку Ґвіннблейд спіймав на спину під час заколоту на Танедді. Та чародійка з поламаною ногою, яку відьмак тягав на собі до башти магів. Та Кейра, яку Білий вовк зустрів під час основного зі сторонніх квестів у Велені.

Якщо гравець уважний до деталей, і планує звабити панянку, яка й без того вже готова танути у руках Ґвіннблейда, — Вам необхідно виконати її сторонні квести на магічну Лампу, і острівний забіг. А надалі на відьмака чекатимуть розслідування, перегони на конях та частування на полонині.

Witcher 3 Keira Metz Sex Scene Romance

Прихисток для самотніх панів

Після довгих годин вільного роумінгу світом наш невтомний мисливець на монстрів – Геральт із Рівії вирішив заскочити у Новіград до Золтана, на партійку Ґвенту та пивко. Жовтця ще не звільнили, тому Туссентського ще немає. Йдучи по яскраво освітленій вулиці він помітив не одну прекрасну жінку, що супроводжувала його повним жаги поглядом, жаги до гаманця відьмака, що був добре набитий після зарубаного у болотах Імляка. Йшов собі Ґвіннблейд та й думав: „Трясця! Стільки курвів, а ці чародійки просто шмати. Одна в лабораторіях нишпорить, друга лишай виводить, а третя на Скелліґе поперлась, а мені що робити? Чекати на їхнє сране бажання? Е, ні, дулю Вам“. Та розробники вирішили обмежити відьмака, інакше всю гру доведеться бігати від злих чоловіків, а нам ще квести виконувати.

І тут доля посміхнулася нашому Ромео, адже проходив він повз «Пассифлору», чарівне місце збору шпиків, пияків і звісно, бордель по сумісництву. Знаходиться він вже у вищевказаному Новіграді, поблизу мосту Святого  Григорія.

358072386

Не довго мудрувавши, відьмак вже спілкувався з чарівною мадам, щодо наявності у неї прекрасних дівчат, для відпочинку душі і тіла. Мадам мило нагадала Ґеральту  про минулі походеньки з Жовтцем і двома низинцями, після яких всі дівчата Новіграда тікали від наших „коханців“ світ за очі. Та врешті розм’якла і надала нам вибір.

Першою була Нарцисса – чарівна фарбована брюнетка під каре, яка всього за 60 оренів допомогла  втомленому Ґеральту відпочити наславу.

Віолі ж ми відсипали компліменти за приємний запах бузку та велету і трішки побешкетували, насолодившись загадковість маски майстрині тілесних утіх.

На другому поверсі невгамовний Ґеральт знайшов чарівну ельфійку, яка не тільки відрізнялася білявістю, але й чарівними формами.  І лише за 40 оренів.

The Witcher 3: Visiting Passiflora Brothel in Novigrad

Губи зі смаком портвейну

Відзначившись у «Пассифлорі», відьмак вирушив довгими вулицями Новіграда до Золтана, але заблукав і забрів у порт.  Звернувши направо до мосту Григорія, натрапив — не повірите — на ще один Бордель, зі скромною назвою «Катерина Бутлегер». ;)

358072433

Там і дешевше – все по 20 оренів, і  дівчата  таємничіші – тож вперед, до Слави. Першою дісталися до С’юзі — чарівна брюнетка, що вміє зваблювати відьмаків. А за нею — її сестра Берта, а згодом і сором’язлива (але не дуже) селянка Мерсія.

The Witcher 3 - Visiting Crippled Kate's Brothel

Загалом молоді відьмаки у Новіграді можуть оцінити 6 прекрасних дам у двох славних борделях.

Хтиве безталання

Та амурні  пригоди Відьмака у технічних аспектах мають і численні небезпеки – зокрема, можна скінчити отак.

Sex With No Bodies - The Witcher 3 Wild Hunt Glitch

Або можна налетіти на такий баг – і тоді аж моторошно стає. Як же жити далі? ;)

The Witcher 3: Wild Hunt - Sex scene - Visit in the brothel goes wrong - hilarious bug

Вірний звичці

Новіград не лише стане місцем прекрасних походеньок  до чарівних пань, але й місцем відновленого (чи ні) роману з Трісс Меріґольд. Якщо успішно виконати її основну сюжетну лінію і у діалогах давати відповіді з турботою про Трісс, можно отримати винагороду. З чудовим краєвидом на весь Новіград уночі. Ох же ці чародійки…

Triss Merigold Sex Scene - The Witcher 3 Wild Hunt

Ну і нарешті — панянка Єнефер, вічна супутниця Ґіннблейда, кохання його життя. Йдучи по сюжетній лінії нам подадуть єдинорога, якого так лякався Конан, прямісінько на Скелліґе, де й станеться усе з Єн.

The Witcher 3 Wild Hunt Yennefer Sex Scene / Romance Scen

Любителям романтики і граних гарних краєвидів слід виконати побічний квест  від чародійки Єнефер «Останнє бажання». Читачів книг спіткає особлива приємність — знову джин, висота, магія і море задоволення.

Розмаїте розмаїття

Тим же, хто занадто полюбляє Ґвент, побічний квест на супертурнір у графа Тібальта принесе ще й купу задоволення від знайомства із чарівною нільфґардкою. До речі, турнір можна вигравати, а можна й ні — все одно перепаде. Адже відьмак не залишить даму у біді.

А ще на Скелліґе, на острові гравці надибають  Залізну діву, справжню драухарімську войовницю, яка  ще не знайшла воїна, який би її переміг. Можна і не зв’язуватися, але який би то був Ґеральт, який не допоможе дамі подолати власні переконання. Після виконаного квесту відьмак перемагає войовничу фурію Ютту, і повернувшись у село, отримує бонус.

The Witcher 3: Wild Hunt sex scene with quest IRON MAIDEN

Надалі — знову Єнефер. Вже вдруге побешкетувати нам дадуть у Кер Морені, якщо, звісно, ви погодитеся залишити колег-відьмаків пиячити і втечете з чародійкою на годинку. (Випити все одно зможете.)

The Witcher 3 - Yennefer Sex Scene at Kaer Morhen

Чого молодим відьмакам точно не перепаде — це чергових пригод із суккубами.  У третій частині вони всі цнотливі і мисливцям не дають. Проте окрім довгого нарізання монстрів, пошуку скарбів і виконання піди-принеси-квестів для левел-апу, радимо таки позабавлятися романами і зляганнями. Вони прекрасні. А може ще якийсь супербаґ знайдете?!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Повний бак, педаль в підлогу та помилка, що коштувала надто дорого. Огляд другого етапу Кубка світу SimGridxVCO

Автор: Андрій Присяжний

the simgrid x vco grand finals

Дослідження українського міту. Інтервʼю з розробниками гри «Домовик: Цвіт Життя»

Автор: Єрмаков Кірілл

Домовик: Цвіт Життя

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

Автор: Олег Куліков

bg3 bard party

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

Автор: Андрій Присяжний

cs2

SteamWorld Build, Avatar: Frontiers of Pandora — Порадник Ґеймера: Грудень 2023

Автор: Володимир Бортюк

avatar frontiers of pandora

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Автор: Анна Колінчук

Rival Rides

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: