«Відьмака» від Netflix продовжать на четвертий сезон

Стівен Суржик, режисер перших двох серій третього сезону «Відьмака» від Netflix, у нещодавній розмові з Brigade Radio повідомив, що продюсери й сценаристи вже склали детальний план робіт над четвертим сезоном.

І хоча сценарна група подібних серіалів в принципі зазвичай діє з розрахунком на наступний сезон-два (шоуранерка Лорен Гіссрич уже кілька років поспіль нагадує всім, що запланувала аж вісім сезонів «Відьмака»), саме згадка продюсерів є ключовою — без попереднього погодження Netflix їм не було би сенсу готуватися до наступного сезону й детально планувати обсяги прийдешньої роботи. Тож навіть попри відсутність офіційних заяв від Netflix, слова режисера є непрямим підтвердженням, що стрімінговий сервіс ухвалив наступний сезон пригод Ґеральта.

Тим часом створення третього сезону в самому розпалі. За інформацією фан-спільноти «Реданська розвідка», після досить плідного тижня роботи в Італії, Словенії та Хорватії зараз тривають зйомки в Англії, якими також керує пан Суржик. Тим часом режисерка Ганджа Монтейро підшуковує натуру для зйомок своїх епізодів у Вельсі.

За попередніми даними, зйомки третього сезону «Відьмака» від Netflix триватимуть до серпня-вересня 2022, а вийдуть нові епізоди орієнтовно навесні 2023 року.

Читайте також

Netflix показав перші кадри аніме по Cyberpunk

Cyberpunk: Edgerunners

Відсипали на решту: Стан ігрового розділу Netflix у першій половині 2022 року

Netflix

Секрети і великодні яєчка Третього Відьмака від Nikattica

witcher 3 facts play ua

Netflix випускатиме власні новинки щотижня до кінця 2022 року

Netflix

CDPR випустять нову гру за мотивами «Відьмака» до кінця 2022 року

The Witcher

Netflix розпочав роботу над третім сезоном «Відьмака» [фото]

witcher season 2 header

Польські географи склали мапу світу “Відьмака” з детальним рельєфом

The Witcher 3

То як вам другий сезон “Відьмака” від Netflix?

witcher 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: