web analytics

«Відьмака» від Netflix продовжено на 5-ий сезон

Генрі Кавілл, покинувши «Відьмака» від Netflix, дав усім зрозуміти, що третій сезон, який почне виходити 29 червня, не зробив абсолютно нічого, щоби покращити враження любителів оригінальних творів Анджея Сапковського. Ходили чутки, що Netflix планував закрити серіал без Кавілла, однак реальність підсунула набагато страшнішу звістку: мало того, що нас чекатиме четвертий сезон із Ліамом Гемсвортом у ролі Ґеральта, так у календарі знімальної групи вже позначено п’ятий! Про це розповіла кастинг-директорка «Відьмака» Софі Голланд.

Ми от-от розпочнемо зйомки четвертого сезону з Ліамом Гемсвортом, а потім, після невеличкої перерви, відразу візьмемося за п’ятий сезон.

Нагадуємо, що в початкових планах шоуранерки Лорен Шмідт-Гіссрих було вісім сезонів, не рахуючи спін-оффів. А вони все ж будуть, бо попри неймовірних провал «Кривакого походження» (Blood Origin) про часи, де тільки-но було створено першого мутанта-відьмака, анімаційна стрічка «Кошмар вовка» (Nightmare of the Wolf) про пригоди молодого Весемира була досить тепло прийнята навіть тими, кому ні основний серіал, ні «Криваве походження».

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Реслінг WWE на Netflix буде без цензури

Українські голоси та інші подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl — the time of opportunities trailer

Чутки: Constantin Film знімає фільм і серіал за мотивами Resident Evil

ada wong

Фільм «Щасливчик Ґілмор» отримає продовження від Netflix

p.ua.Щасливчик Ґілмор 1

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання