Відома дата релізу мобільної The Witcher Battle Arena

20150120081940

Польська студія Fuero Games за підтримки CD Projekt RED оголосила офіційну дату виходу ще одного есперементального проекту у всесвіті “Відьмака” — мобільну гру у жанрі MOBA під назвою The Witcher Battle Arena. Реліз гри призначений на 22 січня цього року у версіях для iOS та Android. Версія гри для Windows Phone залишається без дати виходу.

The Witcher Battle Arena представляє із себе мережеву багатокористувацьку гру, в якій гравець має право обирати одного з багатьох персонажів всесвіту і вступити ним у бій. Для початку заявлені два режими: класична “Арена” і режим “Завоювання”, де гравці ділитимуться на дві команди, у кожній з яких буде по три учасники. Ушістьох вони битимуться за можливість отримати внутрішньоігрову валюту, яка і буде головною нагородою цього режиму.

Розповсюджуватимуть гру за системою free-to-play. Розробники обіцяють повну відсутність злощасної pay-to-win — на будь який внутрішньоігровий предмет можна заробити своїм ігровим досвідом. Купуватимуть їх за реальні гроші лише ті, хто не бажає витрачати на гру багато часу.

Читайте також

Yakuza 6 вийде пізніше, ніж очікувалось, зате демо-версія буде вчасно

Yakuza 6

Pillars of Eternity 2: Deadfire отримала дату релізу

Pillars of Eternity 2: Deadfire

“Відьмак” святкує 10 років!

Divinity: Original Sin 2 покине дочасний доступ восени

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Підсумки презентації Nintendo Switch

Автор «Містера Робота» працює над новим кіберпанковим серіалом

Популярне