Відома стрімерка Pokimane закликає не давати їй багато грошей

Іман Аніс, більше відома як Pokimane — популярна канадська стрімерка, Twitch-канал якої нараховує більше 6 млн. послідовників. З такою популярністю ніхто не дивується великим донатам від прихильників. Проте зараз навіть при великому бажанні ви не зможете скинути їй більше $5. У своєму Твіттері стрімерка розповіла, що у співпраці з сервісом Streamlabs поставила обмеження на максимальну суму, яку їй можна пожертвувати, та закликала підтримувати менші канали, благодійні організації, або ж витрачати гроші на себе.

Представники сервісу Streamlabs розповіли, що це вперше, коли до них звернулись з проханням поставити обмеження на пожертвування. Зазвичай всі продукти, розроблені компанією, навпаки направлені на те, аби закликати прихильників та глядачів матеріально підтримувати улюблених контент-мейкерів. Зараз сервіс працює над тим, аби зробити цю функцію доступною для всіх охочих.

Pokimane була першою, хто зробив це, проте ми розуміємо, що цим можуть скористатись й інші успішні стрімери. Зараз ми розглядаємо варіанти, при яких стрімери можуть обмежити пожертвування, та автоматично надсилати суму, яка вийшла за рамки встановлені стрімером у будь-яку благодійну організацію за вибором.

І справді, навіть у відповідях під постом Pokimane у Твіттері зібралось вже чимало охочих поставити обмеження й на свої канали. До того ж, враховуючи, що зараз Twitch вкладає чимало ексклюзивних договорів з стрімерами на великі суми, а також рекламні оголошення, банери, вставки тощо, пожертвування вже не є чимось життєво необхідним для великих стрімерів.

Окрім того, що деякі стрімери відчувають себе вже достатньо забезпеченими, аби відмовитись від великих пожертвувань, є ще й такі, які відчувають себе некомфортно, коли їм скидають великі суми. В такому, глядачі часто очікують чогось узамін, чи то реакції на донат, чи чогось іншого. А це тисне на деяких стрімерів, які переживають, що не виправдають ці очікування.

Читайте також

Twitch більше деталізуватиме причини бану контентотворців. Ймовірно, надсилатимуть кліпи

Twitch

Twitch банить за поширення російської пропаганди

Twitch відключив Boost Train після появи порнографії на головній сторінці

Китай регулюватиме отримувані стрімерами донати

Китайські стрімери

Twitch та OnlyFans припинили виплати росіянам та забирають верифікації з профілів

twitch ukraine

Стрімерка Pokimane закликає створити «дитячу версію» Twitch

pokimane

Відому стрімерку Pokimane забанили на Twitch

pokimane

Арештовано 40 турків, які відмивали гроші через Twitch

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: