Відома стрімерка Pokimane закликає не давати їй багато грошей

Іман Аніс, більше відома як Pokimane — популярна канадська стрімерка, Twitch-канал якої нараховує більше 6 млн. послідовників. З такою популярністю ніхто не дивується великим донатам від прихильників. Проте зараз навіть при великому бажанні ви не зможете скинути їй більше $5. У своєму Твіттері стрімерка розповіла, що у співпраці з сервісом Streamlabs поставила обмеження на максимальну суму, яку їй можна пожертвувати, та закликала підтримувати менші канали, благодійні організації, або ж витрачати гроші на себе.

Представники сервісу Streamlabs розповіли, що це вперше, коли до них звернулись з проханням поставити обмеження на пожертвування. Зазвичай всі продукти, розроблені компанією, навпаки направлені на те, аби закликати прихильників та глядачів матеріально підтримувати улюблених контент-мейкерів. Зараз сервіс працює над тим, аби зробити цю функцію доступною для всіх охочих.

Pokimane була першою, хто зробив це, проте ми розуміємо, що цим можуть скористатись й інші успішні стрімери. Зараз ми розглядаємо варіанти, при яких стрімери можуть обмежити пожертвування, та автоматично надсилати суму, яка вийшла за рамки встановлені стрімером у будь-яку благодійну організацію за вибором.

І справді, навіть у відповідях під постом Pokimane у Твіттері зібралось вже чимало охочих поставити обмеження й на свої канали. До того ж, враховуючи, що зараз Twitch вкладає чимало ексклюзивних договорів з стрімерами на великі суми, а також рекламні оголошення, банери, вставки тощо, пожертвування вже не є чимось життєво необхідним для великих стрімерів.

Окрім того, що деякі стрімери відчувають себе вже достатньо забезпеченими, аби відмовитись від великих пожертвувань, є ще й такі, які відчувають себе некомфортно, коли їм скидають великі суми. В такому, глядачі часто очікують чогось узамін, чи то реакції на донат, чи чогось іншого. А це тисне на деяких стрімерів, які переживають, що не виправдають ці очікування.

Читайте також

Сервіс StreamElements отримав українську локалізацію

Де дивитись і що буде на DC FanDome?

В Україні значно подешевшала підписка Twitch

Петиція за українську мову на Twitch зібрала понад 3000 голосів. А ви вже підтримали її?

Valkyrae та CourRageJD стали співвласниками 100 Thieves

Стрімити ігри на Twitch доведеться без звуку

Як Among Us стала частиною виборчого процесу в США

Twitch знову забанив S1mple та Zeus… а от шахраїв досі не чіпає

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: