Відома стрімерка Pokimane закликає не давати їй багато грошей

Іман Аніс, більше відома як Pokimane — популярна канадська стрімерка, Twitch-канал якої нараховує більше 6 млн. послідовників. З такою популярністю ніхто не дивується великим донатам від прихильників. Проте зараз навіть при великому бажанні ви не зможете скинути їй більше $5. У своєму Твіттері стрімерка розповіла, що у співпраці з сервісом Streamlabs поставила обмеження на максимальну суму, яку їй можна пожертвувати, та закликала підтримувати менші канали, благодійні організації, або ж витрачати гроші на себе.

Представники сервісу Streamlabs розповіли, що це вперше, коли до них звернулись з проханням поставити обмеження на пожертвування. Зазвичай всі продукти, розроблені компанією, навпаки направлені на те, аби закликати прихильників та глядачів матеріально підтримувати улюблених контент-мейкерів. Зараз сервіс працює над тим, аби зробити цю функцію доступною для всіх охочих.

Pokimane була першою, хто зробив це, проте ми розуміємо, що цим можуть скористатись й інші успішні стрімери. Зараз ми розглядаємо варіанти, при яких стрімери можуть обмежити пожертвування, та автоматично надсилати суму, яка вийшла за рамки встановлені стрімером у будь-яку благодійну організацію за вибором.

І справді, навіть у відповідях під постом Pokimane у Твіттері зібралось вже чимало охочих поставити обмеження й на свої канали. До того ж, враховуючи, що зараз Twitch вкладає чимало ексклюзивних договорів з стрімерами на великі суми, а також рекламні оголошення, банери, вставки тощо, пожертвування вже не є чимось життєво необхідним для великих стрімерів.

Окрім того, що деякі стрімери відчувають себе вже достатньо забезпеченими, аби відмовитись від великих пожертвувань, є ще й такі, які відчувають себе некомфортно, коли їм скидають великі суми. В такому, глядачі часто очікують чогось узамін, чи то реакції на донат, чи чогось іншого. А це тисне на деяких стрімерів, які переживають, що не виправдають ці очікування.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

У Twitch дозволили оголені груди та еротичні танці

аніме тяночка

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Leb1ga за 5 годин стріму зібрав 8 млн грн на 3 безпілотники для ГУР

Leb1ga

Drope.me — місце, де розробники та стрімери отримують те, чого бажають

dropme 01