5

Відродження класичного турингу. Огляд першого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

Більш як два роки українські змагання оминали одну дуже важливу віху в житті реального і віртуального автоспорту. Мова про автомобілі класу туринг і сьогодні ми поговоримо про його ренесанс.

Авто, які розпочали свій шлях ще у далеких дев’яностих, декілька разів еволюціонували, переживали занепад і розквіт, але однаково стабільно дарували глядачам і водіям емоції запеклої боротьби і невичерпного адреналіну. Якщо в реальному автоспорті цей клас потроху почав відходити на задній план через різке збільшення популярності класу GT3, то у віртуальному автоспорті він все ще тримає марку.

Міжнародні змагання збирають максимально можливу кількість водіїв, а близькість боротьби дозволяє глядачам на період гонки слідкувати за автомобілями із затамованим подихом. Саме ці захопливі і наповнені адреналіном перегони і вирішили продемонструвати нам представники команди 7DRIVE.

Перший етап 7DRIVE TCR Championship пройшов на добре відомій усім українським симрейсерам формульній трасі в Імолі, Італія. На старт змагання вийшло шістнадцять спортсменів, що стало непоганим результатом як для нетипового, для нашої країни, класу автомобілів.

Кваліфікація почалась одразу ж із повної домінації Матвія Літвінова. Вісім десятих він зміг виграти у Назара Аддаті, який зайняв друге місце на старті. Третім фінішував Артем Хорольский, а одразу за ними фінішували дебютанти наших змагань — Антон Ситник і Дмитро Скок.

Перша гонка не принесла нічого для Матвія, бо як він стартував першим, так і завершив першим. Дійсно, безкомпромісна їзда від нього. А от за подальші місця на подіумі розгорнулась боротьба не на жарт. Протягом всіх сімнадцяти кіл точилася боротьба між Назаром Аддаті і Артемом Хорольским. Але все ж таки, через незначну помилку Назара, другу позицію все ж таки виборов Артем Хорольский. А однією з родзинок став просто шикарний обгін від Дмитра Малихіна в останньому повороті, останнього кола.

Призери першої гонки:
1. Матвій Літвінов
2. Артем Хорольский
3. Назар Аддаті

Друга гонка подарувала незабутній вир емоцій на старті. Реверсивна решітка для першої десятки водіїв за результатами першої гонки зробила своє. Ще не доїхавши до першого повороту із боротьби за високі позиції вибуває Артем Хорольский, через контакт із Олександром Кофановим. Але, з усім тим, це не зупинило Артема і за сімнадцять кіл зміг він прорватись аж на бронзову сходинку п’єдесталу. Ну, а щодо лідерів, то чотири кола знадобилось Матвію Літвінову і Назару Аддаті аби вийти на найвищі шаблі п’єдесталу пошани.

Призери другої гонки:
1. Матвій Літвінов
2. Назар Аддаті
3. Артем Хорольский

Результати етапу можна побачити на наступному фото:

Якщо у вас є доступ до Megogo, яка виступає партнером турніру — запис етапу також можна подивитися у них на платформі. Або ж ви можете це зробити прямо зараз:

Наступний етап 7DRIVE TCR Championship пройде на британському автодромі Оултон Парк. Трансляція третього етапу відбудеться 16 квітня о 20.45. Подивитися етап можна на Youtube-каналі 7DRIVE, або на порталі партнерів — Megogo.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Дай йому бензину, він його любив. Огляд фільму «Фуріоза. Шалений Макс. Сага»

Автор: Ірина Ніколайчук

furiosa a mad max saga cover

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7