Відстріл заражених інопланетною нечистю у Rainbow Six Siege уже за місяць

Перший сезон третього року розпочнеться для Rainbow Six Siege доволі своєрідно. Окрім анонсованої раніше Operation Chimera на гравців чекає подія Outbreak, у якій їм доведеться протистояти інопланетній заразі зі старої радянської капсули.

Ці інопланетні організми, яких назвали Apex, заразили населення невеликого містечка, унаслідок чого жителі перетворилися в «страшних істот», кожен із певним набором здібностей. Влада вирішила не панькатися з ними, тому сформувала загін із трьох оперативників і відправила їх розв’язати проблему. Бійцями загону доведеться стати гравцям, тобто ця подія буде кооперативним відстрілом зараженого населення, щоб уникнути подальшого поширення зарази. Окрім двох нових оперативників, якими стануть француз Lion та росіянка Finka, ми зможемо зіграти в режим такими бійцями: Smoke, Ying, Buck, Kapkan, Ash, Doc, Tachanka, Glaz та рекрутом. Такого роду обмеження пояснюється тим, що саме ці оперативники найкраще підходять для такого роду завдання й дозволяють правильно збалансувати режим. Відстрілювати колись щасливих (або ні) людей доведеться на трьох нових PvE мапах, що будуть більшими, відкритішими та лінійнішими аніж звичні гравцям мапи з PvP режиму. Гравцям Rainbow Six Siege будуть доступні два рівні складності: Звичайний та Пандемія, — які відрізнятимуться крутістю противників та можливістю вогню по союзниках у другому (що ж це за гра без нього?).

Третій рік у Rainbow Six Siege та подія Outbreak розпочнуться 6 березня. Більше інформації щодо них обіцяють повідомити 18–19 лютого.

Читайте також

У Rainbow Six Siege завтра почнуться безкоштовні вихідні

rainbow six siege

У Far Cry 6 з’явиться Ваас та антагоністи інших ігор серії

Far Cry 6

У Rainbow Six Siege з’явиться новий оперативник та кросплей

rainbow six siege

Ubisoft об’єднає одразу кілька серій Tom Clancy’s в одному f2p-шутері

splinter cell

Assassin’s Creed: як створювали франшизу | Історія розробки Assassin’s Creed (Nikattica)

Prince of Persia: The Sands of Time Reamke не з’явиться на E3

Prince of Persia: The Sands of Time

Rainbow Six Quarantine змінила назву. Гру покажуть 12 червня

Rainbow Six Extraction

Творці For Honor розповіли подробиці нового сезону

For Honor

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: