Відтепер на Bandcamp можна стрімити

Сервіс Bandcamp відомий як цифрова платформа для дистрибуції музики по принципу “зроби сам” — викладаєш музику і чекаєш доки гроші поллються рікою через PayPal (ну, або ні; і ще трохи “ні” в Україні де PayPal працює в один бік і треба шукати обхідні шляхи). Простий та зручний інтерфейс як для користувачів, так і для тих, хто музику викладає зробив Bandcamp дуже популярним для різноманітних нішевих жанрів музики на кшталт vaporwave та synthwave.

Звісно, що 2020-2021 рр. внесли певні корективи у те, як музиканти заробляють на життя. Хоча можливість їздити в тури для багатьох країн світу більш-менш відновлена, карантинні обмеження та пов’язані з COVID-19 форс-мажори вже стають звичною справою. В таких умовах багато музикантів звертають увагу на стрімінґ як додаткову можливість просувати свою музику, однак де це робити? Twitch та YouTube можуть віпзнати кавер і за нього буде кинутий страйк (ще гірше коли вони впізнають щось там де його нема, або власне музику тих самих виконавців), а прямі трансляції на Reddit поки що не сильно привертають увагу глядачів. Тож залишаються спеціалізовані платформи, основна з яких, Mandolin, не дуже зручна.

Втім, саме з Mandolin поки що найбільше спільного у Bandcamp: в обидвох випадках мова йде здебільшого про платні стрімі з “квитками”. Однак, як зазначається у прес-релізі, безкоштовно стрімити ніхто не забороняє. Навпаки, це радше заохочується.

Читайте також

PayPal запрацював в Україні

PayPal

Божевільна краса бігу по колу. Огляд фільму «The Runner»

therunner2022thumb

Стрімерка Pokimane закликає створити «дитячу версію» Twitch

pokimane

Золото серед сміття: як створюється саундтрек еко-гри Trash Is Fun

Trash Is Fun

Чорна п’ятниця: встигніть отримати саундтрек до гри AirMech Strike безкоштовно

Humble Bundle випустили набір з royalty-free музикою

Встигніть безкоштовно отримати саундтреки до всієї серії фільмів “Пила”

Встигніть отримати саундтрек до фільму “Повсталий з пекла” безкоштовно!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: