Відтепер Steam повертатиме гроші!

Сьогодні у Steam було додано, чи то доведено до ладу, систему повернення коштів. Відтепер користувач може отримати свої кошти назад у повному розмірі за будь-яку гру з будь-якої причини, але за умови, що з моменту купівлі не пройшло 14 діб і що гравець провів у грі не більше 2 годин. Вважається, що цього часу достатньо щоб оцінити вміст.

Гроші повертатимуть не тільки за ігри, але й за доповнення (DLC), збірки (bundle), та ба навіть попередні замовлення. Це дозволить зменшити ризики розчарування, якщо раптом ігровий трейлер виявиться набагато крутішим за саму гру.

Також є можливість отримати повернення коштів на власний Steam гаманець, та в такому разі витратити ці кошти на подарунки, фільми чи купівлю ігор поза Steam буде не можливо.

Тенденція крута. Тішить коли компанія йде на зустріч користувачам, особливо коли справа стосується фінансів. Побачимо, чи все так гладко на справді. Якщо так, то вираз “Скачав з торенту переконатися чи гра ОК” втратить свою актуальність і більше не вважатиметься офіційною відмазкою :)

Деталі можна знайти на сторінці підтримки Steam.

Читайте також

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Для Left 4 Dead 2 вийде офіційне оновлення… створене фанатами

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Популярне