Війна добігає кінця? Альянс і Орда зможуть спільно ходити в рейди та PvP

Конфлікт Альянсу й Орди — одна з ключових особливостей світу Warcraft. Утім, Blizzard дещо примирила ці табори: в патчі 9.2.5 для World of Warcraft з’явиться змога для персонажів Альянсу та Орди спільно ходити в рейди, підземелля та навіть рейтингові PvP-бої!

І хоча розробники World of Warcraft 20 років створювали весь контент гри суто для персонажів однієї фракції, в лютому минулого року Blizzard уперше заговорили про можливість спільних груп для Альянсу й Орди. Поштовхом до такого рішення не падіння кількості гравців, як можна було би подумати, а сервери з нерівномірним фракційним розподілом. Різниця в понад 30% відсотків частко призводила до того, що гравцям Альянсу чи Орди важче було знаходити собі групу, тому вони або створювали персонажа іншої фракції (що тільки збільшувало розрив), або йти на інший, «расово правильний» сервер.

Blizzard нагадали, що в історії світу Warcraft Орда й Альянс неодноразово діяли спільно проти значно страшнішого ворога (згадайте хоча б Warcraft III), тому спільні групи насправді не викликають аж таких великих суперечностей.

Утім, нехай у підземеллях/рейдах/рейтинговому PvP Альянс і Орда діятимуть спільно, разом зароблятимуть досягнення та зможуть обмінюватися здобиччю, проте і відкритому світі фракції так і залишаться ворогами. До того ж, у WoW залишиться чимало фракційних обмежень, бо створити спільну групу можна буде тільки якщо лідер виставить відповідний дозвіл та запрошуватиме гравців зі свого переліку друзів по BattleTag чи через Battle.net — а от матчмейкінг і далі збиратиме групи тільки однієї фракції.

Хай там як, це все одно неабияка подія для World of Warcraft, яка має всі шанси знайти відображення в нових доповненнях та іншому сюжетному контенті.

Читайте також

Враження від бети Overwatch 2

Overwatch 2

Гривня нарешті з’явилася в Battle.net

battlenet

Blizzard деталізувала план змін до Overwatch 2 після першого тижня тестувань

Overwatch 2

Blizzard представили трейлер і ігролад Warcraft Arclight Rumble

Warcraft Arclight Rumble

Новий Warcraft покажуть у понеділок. Але з сюрпризом від Blizzard

Warcraft

Гривня з’явиться у Battle.net вже 4 травня!

wqtrrhhj3uuc1608340420421

Ми ж маємо мобілки? Diablo Immortal вийде й на ПК

Diablo Immortal

Наступний аддон до World of Warcraft зосередиться на драконах

World of Warcraft Dragonflight

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: