Війна добігає кінця? Альянс і Орда зможуть спільно ходити в рейди та PvP

Конфлікт Альянсу й Орди — одна з ключових особливостей світу Warcraft. Утім, Blizzard дещо примирила ці табори: в патчі 9.2.5 для World of Warcraft з’явиться змога для персонажів Альянсу та Орди спільно ходити в рейди, підземелля та навіть рейтингові PvP-бої!

І хоча розробники World of Warcraft 20 років створювали весь контент гри суто для персонажів однієї фракції, в лютому минулого року Blizzard уперше заговорили про можливість спільних груп для Альянсу й Орди. Поштовхом до такого рішення не падіння кількості гравців, як можна було би подумати, а сервери з нерівномірним фракційним розподілом. Різниця в понад 30% відсотків частко призводила до того, що гравцям Альянсу чи Орди важче було знаходити собі групу, тому вони або створювали персонажа іншої фракції (що тільки збільшувало розрив), або йти на інший, «расово правильний» сервер.

Blizzard нагадали, що в історії світу Warcraft Орда й Альянс неодноразово діяли спільно проти значно страшнішого ворога (згадайте хоча б Warcraft III), тому спільні групи насправді не викликають аж таких великих суперечностей.

Утім, нехай у підземеллях/рейдах/рейтинговому PvP Альянс і Орда діятимуть спільно, разом зароблятимуть досягнення та зможуть обмінюватися здобиччю, проте і відкритому світі фракції так і залишаться ворогами. До того ж, у WoW залишиться чимало фракційних обмежень, бо створити спільну групу можна буде тільки якщо лідер виставить відповідний дозвіл та запрошуватиме гравців зі свого переліку друзів по BattleTag чи через Battle.net — а от матчмейкінг і далі збиратиме групи тільки однієї фракції.

Хай там як, це все одно неабияка подія для World of Warcraft, яка має всі шанси знайти відображення в нових доповненнях та іншому сюжетному контенті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal

Усі герої Overwatch 2 стануть відразу доступні гравцям у 10-му сезоні

Overwatch 2

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

У Diablo IV додали коня, який коштує більше, ніж сама гра

2024 02 15 18 08 10 window

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty