Віллем Дефо готовий повернутися в кіновсесвіт Marvel, але за однієї умови

Фільм “Людина-павук: Додому шляху нема” став ледь не єдиною світлою плямою загалом провальної четвертої фази кіновсесвіту Marvel (бо про “Вартових галактики 3” ще поки рано щось казати). Тож нема нічого дивного в тому, що фанати залюбки хотіли ще якось побачити улюблених персонажів завдяки у мультивсесвітніх історіях. Утім, далеко не всі причетні вважають за потрібне це робити, щоби не применшувати емоційну силу стрічку стрічки… але не Віллем Дефо.

Актор сказав, що залюбки повернеться до ролі Зеленого Ґобліна чи навіть просто Нормана Озборна. Щоправда, станеться це тільки за дотримання творцями стрічки однієї конкретної вимоги.

Ні для кого не секрет, що Marvel останнім часом схильна до передозування дійовими особами в своїх фільмах. Однією з проблем “Вічних” називали занадто велику команду супергероїв, через що кожен персонажбув показаний напрочуд поверхнево. Доктор Стрейндж у своєму другому фільмі недоотримав екранного часу на користь Америки Чавез і “альтернативних” супергероїв, які виявилися просто роздутими гостьовими появами й швиденько вимерли. Ну а Людина-мураха у “Кваноманії” був ображений навіть більше, бо йому довелося ділити фільм зі значно більшим ростером персонажів.

І таке Віллема Дефо аж ніяк не влаштовує. Дядько знає ціну собі й своєму таланту, тому за жодних умов не погодиться на глорифіковане камео — його роль повинна бути суттєвою в плані екранного часу й важливою для сюжету стрічки.

Мовляв, навіть перед зйомками “Додому шляху нема” Дефо боявся, що його просто використають як фансервісну приманку, й уже було хотів відмовитися від ролі. Тож у бесіді з режисером Джоном Воттсом і продюсеркою Емі Паскаль він поставив їм умову, що мусить неодмінно мати принаймні одну екшн-сцену. На момент перемовин сценарій стрічки ще навіть не було написано, тому творча команда “Додому шляху нема” навіть перевиконала прохання актора, давши йому змогу стати одним із найяскравіших компонентів стрічки.

Тому зважаючи на таку вимогливість пана Дефо, можна бути певними: якщо ми й колись іще побачимо його у фільмах про Людину-павука чи інших супергероїв Marvel, то його поява неодмінно буде того варта.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil

Ось як виглядала скасована мультиплеєрна Spider-Man: The Great Web від Insomniac

spider man

«Глядачі завжди розпізнають лайно»: зірка «Мадам Павутини» не повернеться до супергеройського кіно

madam webb

Найгірше, що сталося з Людиною-павуком. Огляд фільму «Мадам Павутина»

madam webb

Оголошено нову «Фантастичну четвірку»

p.ua.fantastic four main

Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games на розробку нових ігор

disney x epic games

Генрі Кавілл очолить створення кіновсесвіту Warhammer 40K від Amazon

Warhammer 40K