Вітаємо в Метаверсі: Spotify створив музичний архіпелаг у Roblox

Spotify запустив у Roblox власний цифровий простір, який назвав Spotify Island. Це місце, де люди можуть збиратися щоб пограти в ігри, створювати або слухати і обговорювати музику та взаємодіяти з віртуальними виконавцями.

Попри назву Spotify Island, острів радше схожий на віртуальний архіпелаг — купку невеликих островів для окремих жанрів, між якими можна вільно пересуватися. Набір островів та їхнє наповнення планують змінювати протягом року.

Островом розсипані іконки «Лайків», які гравці можуть збирати, обмінювати на внутрішній мерч та підіймати себе у внутрішньопросторовому рейтингу. Також на островах є спеціальне устаткування, щоб створювати музику. А в планах компанії створення в рамках Spotify Island тематичних міні-квестів, зустрічей з артистами та іншого ексклюзивного контенту.

Першим тематичним островом став K-Park, острів присвячений K-Pop.

Створення Spotify Island це одна з перших реалізацій описуваного Марком Цукербергом Metaverse. Тільки не від Meta, а від Spotify. Як воно себе покаже — дивитимемося. Хто хоче повернутися на стрім в Roblox?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Disney залишився без метавсесвіту

disney

З Roblox видалили Досвід про війну в Україні

Roblox

Від якої підписки вам найскладніше відмовитися?

Підписка

Spotify остаточно пішли з Росії

Spotify

Україна запустила свій офіційний акаунт у Spotify!

ukraine spotify

Netflix запустив на Spotify розділ зі саундтреками і подкастами

spotify netflix hub hero

Стрім-дослідження Roblox

Roblox

Стільки Бетменів ми ще не бачили (і не чули)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: