Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Учора одеська Farom Studio розпочала збір грошей на гру Lost Region і оприлюднила ігроладне відео свого виживастика у відкритому світі.

Lost Region — виживастик від третьої особи з одно- та багатокористувацьким режимами. Розробник обіцяє до 100 гравців у грі одночасно, більше 64 квадратних кілометрів відкритого світу та місії, які можна виконувати як поодинці, так і командою до чотирьох людей. Крім цього, гра дозволятиме будувати табори та бази, а також створювати клани.

Метою кампанії є відмітка у 20 000 американських доларів, але розробник отримає гроші, що встиг назбирати, а гравці — свої ключі, навіть якщо кампанія не досягне мети. Грошозбір завершується за місяць.

Щоби гарантовано отримати копію гри в Steam, достатньо віддати розробникові $7. Окрім цього, ви зможете взяти участь у бета-тестуванні гри, яке розпочнеться в травні.

Перелік підтримуваних платформ: Xbox One, PlayStation 4 та ПК під управлінням Microsoft Windows, GNU/Linux і macOS. Вихід ПК-версії іграшки призначено на другий квартал 2017 року, консольної — на четвертий квартал.

Читайте також

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Підтримайте львів’ян із Dragon’s Games на GamesJamKanobu!

Огляд We Are The Dwarves

We Are The Dwarves полегшала на вимогу гравців

Як наші ігри роблять — Інтерв’ю Євгена Літвинова

Популярне