Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Учора одеська Farom Studio розпочала збір грошей на гру Lost Region і оприлюднила ігроладне відео свого виживастика у відкритому світі.

Lost Region — виживастик від третьої особи з одно- та багатокористувацьким режимами. Розробник обіцяє до 100 гравців у грі одночасно, більше 64 квадратних кілометрів відкритого світу та місії, які можна виконувати як поодинці, так і командою до чотирьох людей. Крім цього, гра дозволятиме будувати табори та бази, а також створювати клани.

Метою кампанії є відмітка у 20 000 американських доларів, але розробник отримає гроші, що встиг назбирати, а гравці — свої ключі, навіть якщо кампанія не досягне мети. Грошозбір завершується за місяць.

Щоби гарантовано отримати копію гри в Steam, достатньо віддати розробникові $7. Окрім цього, ви зможете взяти участь у бета-тестуванні гри, яке розпочнеться в травні.

Перелік підтримуваних платформ: Xbox One, PlayStation 4 та ПК під управлінням Microsoft Windows, GNU/Linux і macOS. Вихід ПК-версії іграшки призначено на другий квартал 2017 року, консольної — на четвертий квартал.

Читайте також

Завершився Ukrainian Visual Novel Jam!

Візуальна новелла

Позмагайтеся з іншими у створенні візуальних новел на Ukrainian Visual Novel Jam!

Візуальна новелла

З білого кота чорного не зробиш. Огляд Silver Cats

Silver Cats

Українські інді ігри існують (Падон)

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: