Vive коштуватиме недешево

htc-vive-07

Цінова політика — річ, безперечно, важлива! Особливо, якщо справа стосується нових продуктів, які прагнуть “ввійти в маси”. Більшість розробників новомодних пристроїв віртуальної реальності стараються зекономити на їх розробці. А все для того, щоб середньостатистичний ґеймер міг собі дозволити придбання такого девайсу.

Та, як ми вже добре знаємо, компанія Valve не любить іти за більшістю. Джефф Ґаттіс, голова маркетингового відділу компанії заявив, що їхні окуляри віртуальної реальності Vive будуть коштувати недешево навіть за мірками Америки.

Ми плануємо представити пристрій віртуальної реальності вищого класу. І це не рекламний трюк, а місце Vive на ринку. Це продукт передової якості. Ми хочемо показати найкращі окуляри віртуальної реальності, навіть якщо доведеться пожертвувати ціною. З точки зору стратегії, це правильний напрям.

А тепер, враховуючи, що пан Ґаттіс не назвав точної ціни приладу, ми можемо тільки гадати-думати наскільки дорогим він буде. Подивимось, чи насправді така стратегія дозволить Vive набути популярності.

Читайте також

Valve придбала студію Campo Santo, творців Firewatch

Gabe Newell The International 2017

PlayNews #326 — SteamSpy, Final Fantasy XV

Final Fantasy XV

У мережу проскочив ігроладний відеоролик Artifact

Artifact

PlayNews #322 — Fortnite: Battle Royale, Valve

Fortnite: Battle Royale

Усі ігри компанії Insel Games видалені зі Steam за порушення умов угоди

Banhammer

Тепер Dota 2 оновлюватиметься частіше

Dota 2

Чутка: Microsoft планує придбати Electronic Arts (і Valve також)

Satya Nadella

Нова гра у всесвіті Portal вийде вже цього місяця

Bridge Constructor Portal Main

Популярне