Vive коштуватиме недешево

htc-vive-07

Цінова політика — річ, безперечно, важлива! Особливо, якщо справа стосується нових продуктів, які прагнуть “ввійти в маси”. Більшість розробників новомодних пристроїв віртуальної реальності стараються зекономити на їх розробці. А все для того, щоб середньостатистичний ґеймер міг собі дозволити придбання такого девайсу.

Та, як ми вже добре знаємо, компанія Valve не любить іти за більшістю. Джефф Ґаттіс, голова маркетингового відділу компанії заявив, що їхні окуляри віртуальної реальності Vive будуть коштувати недешево навіть за мірками Америки.

Ми плануємо представити пристрій віртуальної реальності вищого класу. І це не рекламний трюк, а місце Vive на ринку. Це продукт передової якості. Ми хочемо показати найкращі окуляри віртуальної реальності, навіть якщо доведеться пожертвувати ціною. З точки зору стратегії, це правильний напрям.

А тепер, враховуючи, що пан Ґаттіс не назвав точної ціни приладу, ми можемо тільки гадати-думати наскільки дорогим він буде. Подивимось, чи насправді така стратегія дозволить Vive набути популярності.

Читайте також

Microsoft Flight Simulator отримає підтримку VR та оновлену Британію

Microsoft Flight Simulato

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

У Dota 2 вперше за 7 років святкують Гелловін

Dota 2

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK