Vive коштуватиме недешево

htc-vive-07

Цінова політика — річ, безперечно, важлива! Особливо, якщо справа стосується нових продуктів, які прагнуть “ввійти в маси”. Більшість розробників новомодних пристроїв віртуальної реальності стараються зекономити на їх розробці. А все для того, щоб середньостатистичний ґеймер міг собі дозволити придбання такого девайсу.

Та, як ми вже добре знаємо, компанія Valve не любить іти за більшістю. Джефф Ґаттіс, голова маркетингового відділу компанії заявив, що їхні окуляри віртуальної реальності Vive будуть коштувати недешево навіть за мірками Америки.

Ми плануємо представити пристрій віртуальної реальності вищого класу. І це не рекламний трюк, а місце Vive на ринку. Це продукт передової якості. Ми хочемо показати найкращі окуляри віртуальної реальності, навіть якщо доведеться пожертвувати ціною. З точки зору стратегії, це правильний напрям.

А тепер, враховуючи, що пан Ґаттіс не назвав точної ціни приладу, ми можемо тільки гадати-думати наскільки дорогим він буде. Подивимось, чи насправді така стратегія дозволить Vive набути популярності.

Читайте також

Valve анонсували конкурс найкращих скінів у Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Наступний фестиваль демоверсій у Steam відбудеться у жовтні

Steam

Valve анонсували портативну консоль Steam Deck

VR здатне працювати як знеболювальне, довели польскі вчені

Стали відомі всі учасники The International 10

Дизайнер першої Half-Life показав ранній прототип гри… у TikTok

Half-Life

The International 10 пройде в Бухаресті у жовтні

Valve випустили оновлення для CS: GO, яке чемно просить не чітерити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: