Vive — віртуальність від HTC і Valve

HTC-Vive_White

Ми стоїмо на порозі нової ери віртуальної реальності. І якщо від першого суттєвого представника цієї ери — Oculus Rift, давненько вже нічого не чути, то сьогодні компанії HTC і Valve анонсували своє бачення гарнітур віртуальної реальності — Vive. Вже відомо, що пристрій входитиме у склад платформи SteamVR.

Vive виконаний у цікавому дизайні і буде оснащений дисплеєм роздільністю 1200 на 1080 пікселів. Причому картинка видаватиме 90 кадрів за секунду. За бажання до гарнітури можна під’єднати будь-які сучасні навушники у гніздо, розташоване на бічній панелі корпусу.

Vive точно відстежуватиме користувача у просторі — за це відповідають вбудовані гіроскоп, акселерометр і лазерний датчик розташування. Таким чином, коли гравець пересуватиметься по кімнаті, відповідно до цього пристрій проектуватиме зображення ігрового світу. Для повного занурення передбачається, що в кожній руці користувача буде по одному додатковому контролеру, які працюватимуть у парі з Vive.

Подивіться трейлер цієї новинки і будете вражені.

https://www.youtube.com/watch?v=eTITJSSRUso

Продавати Vive планують у кінці цього року. Версію для розробників випустять вже навесні. Більше інформації очікується на конференції GDC. Там презентація Valve розпочнеться 03.03 о 3:03 (PM). І ні, це не жарт.

Читайте також

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Призовий фонд The International 10 перевищив 36 000 000 $

Для Left 4 Dead 2 вийде офіційне оновлення… створене фанатами

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

Xbox Series X чи PlayStation 5: Ґейб Ньюелл назвав свого фаворита

CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

VALVE хоче робити новий Half-Life і не у VR

Half-Life: Alyx

Новинний центр Steam майже готовий до релізу

Steam

Популярне