web analytics

Дизайн мобільного додатку Steam суттєво перепрацювали вперше за 6 років

Мобільний додаток Steam не оновлювали 2 роки, а тутешній дизайн не змінювався набагато довше. Ба більше, він не зазнавав суттєвих змін уже 6 років, поки десктопна версія потроху змінювалася відповідно до вимог часу. І ось, Valve добралися до нього та оновили, щоправда поки це оновлення доступне не всім, бо перебуває на етапі бета-тестування.

Головне нововведення — переїзд на новий фреймворк. На який конкретно, не кажуть, але якраз це потягнуло за собою перепрацювання дизайну додатку. Панель навігації переїхала вниз, бібліотека тепер виглядає людяно та й загалом додаток уже не викликає відчуття зібраного фанатами за вечір і пляшку пива.

Серед приємних функціональних нововведень — можливості проходження двохфакторки через сканування QR-кодів, як в додатку Discord. Також розробники кажуть, що зробили нотифікації розумнішими, але у мене вони й раніше були відключеними, тож не вдалося зауважити різниці.

Прямо зараз додаток перебуває на етапі відкритого бета-тесту, тож записатися можуть усі охочі користувачі Android та iOS. Відповідні інструкції за посиланням. Якщо у вас платформа iOS, то покваптеся, бо на ній пропозиція обмежена.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

satisfactory

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Steam отримав функціонал для запису ігроладу

steam запис ігроладу