Дизайн мобільного додатку Steam суттєво перепрацювали вперше за 6 років

Мобільний додаток Steam не оновлювали 2 роки, а тутешній дизайн не змінювався набагато довше. Ба більше, він не зазнавав суттєвих змін уже 6 років, поки десктопна версія потроху змінювалася відповідно до вимог часу. І ось, Valve добралися до нього та оновили, щоправда поки це оновлення доступне не всім, бо перебуває на етапі бета-тестування.

Головне нововведення — переїзд на новий фреймворк. На який конкретно, не кажуть, але якраз це потягнуло за собою перепрацювання дизайну додатку. Панель навігації переїхала вниз, бібліотека тепер виглядає людяно та й загалом додаток уже не викликає відчуття зібраного фанатами за вечір і пляшку пива.

Серед приємних функціональних нововведень — можливості проходження двохфакторки через сканування QR-кодів, як в додатку Discord. Також розробники кажуть, що зробили нотифікації розумнішими, але у мене вони й раніше були відключеними, тож не вдалося зауважити різниці.

Прямо зараз додаток перебуває на етапі відкритого бета-тесту, тож записатися можуть усі охочі користувачі Android та iOS. Відповідні інструкції за посиланням. Якщо у вас платформа iOS, то покваптеся, бо на ній пропозиція обмежена.

Читайте також

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Клон Among Us обійшов оригінал за кількістю гравців

goose goose duck

Steam анонсував нову подію — «Фестиваль таємниць»

Sherlock Holmes. Chapter 1

У Steam з’явилися підсумки року

Steam Replay

Триває зимовий розпродаж у Steam. Гра року усього за 559 гривень

Elden Ring

Sifu з’явиться на Xbox та у Steam у березні наступного року з новим режимом

sifu

Dwarf Fortress вийшла у Steam із оновленою графікою та туторіалом

Dwarf Fortress

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: