Вийшла iOS-версія української Treasure of Empire

3 березня українська студія Kronet Games випустила в App Store свою чергову гру Treasure of Empire («Скарби Імперій»). Ця пригодницька головоломка, що поширюється абсолютно безкоштовно, не тільки дарує гравцям атмосферу стародавньої Імперії Ацтеків, а й дозволяє дізнаватися історичні факти та розробляти власні ігрові рівні.

Ця гра виросла з прототипу, який ми зробили власноруч за допомогою картону, ножиць і клею. Відчувши задоволення від гри у такому форматі, ми вирішили створити на її основі мобільну головоломку в стилістиці ацтеків, де люди змогли би створювати власні головоломки та ділитись ними з усім світом“, — зазначили розробники.

Для розв’язання головоломки вам потрібно перекочувати кубик від стартової платформи до фінішної, обминаючи перешкоди, які хитро розташовані на ігровому полі. На верхній грані кубика розміщений дорогоцінний смарагд, який не дозволяє йому перекочуватись через цю грань. Для того, щоб завершити рівень, потрібно помістити кубик на фінішній платформі смарагдом догори! Ідея гри доволі проста, але оригінальна: саме тому навчитись грати в «Скарби Імперій» легко, але досягнути майстерності важко.

iOS-версію гри з українською локалізацією можете звантажити з App Store просто зараз, а власникам смартфонів з Android або Windows Phone на борті доведеться трішки почекати.

Читайте також

Огляд Meizu M10 – Чистий Android чи Flyme OS?

Розпочато розробку Monument Valley 3

Похмурий point’n’click від українського розробника готується до релізу

Repentant

Нова частина серії Might&Magic з’явиться наприкінці весни

Might&Magic: Elemental Guardians

Вийшов ігроладний трейлер української Somewhere On Zibylon

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Чарівний український пазл Linkage — у Steam Greenlight

Популярне