Вийшла iOS-версія української Treasure of Empire

3 березня українська студія Kronet Games випустила в App Store свою чергову гру Treasure of Empire («Скарби Імперій»). Ця пригодницька головоломка, що поширюється абсолютно безкоштовно, не тільки дарує гравцям атмосферу стародавньої Імперії Ацтеків, а й дозволяє дізнаватися історичні факти та розробляти власні ігрові рівні.

Ця гра виросла з прототипу, який ми зробили власноруч за допомогою картону, ножиць і клею. Відчувши задоволення від гри у такому форматі, ми вирішили створити на її основі мобільну головоломку в стилістиці ацтеків, де люди змогли би створювати власні головоломки та ділитись ними з усім світом“, — зазначили розробники.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/li1cv__oozo”]

Для розв’язання головоломки вам потрібно перекочувати кубик від стартової платформи до фінішної, обминаючи перешкоди, які хитро розташовані на ігровому полі. На верхній грані кубика розміщений дорогоцінний смарагд, який не дозволяє йому перекочуватись через цю грань. Для того, щоб завершити рівень, потрібно помістити кубик на фінішній платформі смарагдом догори! Ідея гри доволі проста, але оригінальна: саме тому навчитись грати в «Скарби Імперій» легко, але досягнути майстерності важко.

iOS-версію гри з українською локалізацією можете звантажити з App Store просто зараз, а власникам смартфонів з Android або Windows Phone на борті доведеться трішки почекати.

Читайте також

Google назвала Genshin Impact грою року на Android

GeForce NOW тепер доступний на iPhone та iPad

Apple примусить розробників збирати особисті дані користувачів

App Store

Tukoni – Нова Українська, Неймовірно Красива Гра (OLDboi)

Sony оновила мобільний додаток PlayStation

PlayStation App

Bloodstained: Ritual of the Night анонсовано для iOS та Android

Користувачі iOS тепер можуть грати ігри з Xbox (навіть без xCloud)

Remote Play

Android 11 пристосують до потреб ґеймерів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: