Власники Marvel’s Spider-Man для PS4 не отримають версії для PS5

Спілкуючись з фанатами у твіттері, директор Marvel Games Ерік Моначеллі підтвердив той факт, що власники Marvel’s Spider-Man на PlayStation 4 не отримають безкоштовно поліпшену версію для PlayStation 5 — її продаватимуть у складі Ultimate-видання Spider-Man: Miles Morales.

Теоретично в оригінальну гру можна буде зіграти на PS5 у режимі зворотної сумісності, але по-перше, це так і залишиться стара версія, без будь-яких графічних переваг нової консолі; а по-друге, офіційного підтвердження такої можливості поки не було. Бо нагадуємо, що God of War, Uncharted 4, Days Gone та ще понад десяток ігор для PS4, які в теорії теж мали би мати зворотну сумісність, будуть доступні (знову ж, у своєму оригінальном вигляді) тільки власникам PS+ Collection.

Нагадуємо, що ігротворці зі студії Insomniac Games доволі помітно покращили Marvel’s Spider-Man для нової консолі. У грі будуть нові анімації, покращене освітлення та текстури високої роздільної здатності. А ще у проекту буде підтримка ґеймпада DualSense. Окрім основної гри, у next-gen версію увійдуть усі попередні DLC.

Читайте також

Godfall може вийти на PlayStation 4

Godfall

PlayStation 5 нарешті зможе зберігати ігри на USB-накопичувачах

Zombie Army 4 отримає оновлення для консолей нового покоління

Zombie Army 4

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Spotify випустили на PlayStation і дарують преміум-підписку

PlayStation Spotify

Стрім Outriders

Outriders

Залізний погляд: PlayStation 5

В мережі з’явилися якісні фото девкіту PlayStation 5

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: