Власники Marvel’s Spider-Man для PS4 не отримають версії для PS5

Спілкуючись з фанатами у твіттері, директор Marvel Games Ерік Моначеллі підтвердив той факт, що власники Marvel’s Spider-Man на PlayStation 4 не отримають безкоштовно поліпшену версію для PlayStation 5 — її продаватимуть у складі Ultimate-видання Spider-Man: Miles Morales.

Теоретично в оригінальну гру можна буде зіграти на PS5 у режимі зворотної сумісності, але по-перше, це так і залишиться стара версія, без будь-яких графічних переваг нової консолі; а по-друге, офіційного підтвердження такої можливості поки не було. Бо нагадуємо, що God of War, Uncharted 4, Days Gone та ще понад десяток ігор для PS4, які в теорії теж мали би мати зворотну сумісність, будуть доступні (знову ж, у своєму оригінальном вигляді) тільки власникам PS+ Collection.

Нагадуємо, що ігротворці зі студії Insomniac Games доволі помітно покращили Marvel’s Spider-Man для нової консолі. У грі будуть нові анімації, покращене освітлення та текстури високої роздільної здатності. А ще у проекту буде підтримка ґеймпада DualSense. Окрім основної гри, у next-gen версію увійдуть усі попередні DLC.

Читайте також

PlayStation 5 продається у 168 (!) разів краще за PS4

Playstation 5

PlayStation 5 втратила один зі стартових ексклюзивів

Чим PS5-версія Spider-Man: Miles Morales відрізнятиметься від PS4?

Spider-Man: Miles Morales

PlayStation 5 в Україні раптово подорожчала. Заодно розпочалося передзамовлення

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Не спішіть купувати PS5 і ось чому. Важливі подробиці про PS5 (OLDboi)

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

У Marvel’s Spider-Man: Miles Morales вам допомагатиме кіт. Точніше, ПавуКотик

Spider-Man: Miles Morales