web analytics

Вморожений в шмат льоду процесор працює і потягне ігри

Якщо ваш графічний процесор вже настільки смалить, що вам колись хотілось би засунути його в морозилку, на подив це може спрацювати. Блогер mryeester на своїх Instagram і YouTube показав що процесор вморожений в цілісний блок з льоду примудряється більш-менш справно працювати. Кулер, звісно, не дує, але нащо він потрібен, якщо є значно більш ефективна система охолодження?..

Тест з GeForce 8400 показав досить вражаючі результати. Звісно, вражаючі не в плані хорошої роботи ПК, але вражаючі, враховуючи кількість хоч і замороженої, але води навколо процесору. Навіть після півгодини такої роботи середина не почала танути і нічого не закоротило. В коментарях люди на повному серйозі думають, чим можливо вморозити процесор у дистильовану воду і таким чином ще й зменшити вірогідність короткого замикання.

Так що, враховуючи що 1 липня 2024 року Україна буде одним з найспекотніших місць у Європі і стовпчики термометрів піднімуться до 35-37 градусів за Цельсієм… От вам лайфгак, як навіть в таких умовах остудити ваш комп’ютер. Не найбільш практичний лайфгак, звісно, але відчайдушні часи потребують відчайдуших рішень. Втім, слід іще зауважити актуальні зараз проблеми з енергопостачанням. У мене, наприклад, розморозився навіть Днепр-2, в морозилці якого був річний цілісний льодник. Вперше за рік з нього нарешті можна дістати пельмені!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Топові геймерські ноутбуки з процесорами Intel Core 13-го покоління

intel 1920x1080 03

5 ігрових ноутбуків жовтня 2023

intel 2023 01

На що звертати увагу при виборі геймерського ноутбука в 2023 році

01 1920x1080

Бюджетні вбудовані холодильники BEKO: варто купувати чи ні?

beko 01

Холодильники Beko: особливості побутової техніки

beko fresh

Вибираємо найкращу відеокарту з лінійки Asus GeForce GTX 1660 SUPER

«Думками навиворіт 2» став найкасовішим мультфільмом усіх часів

p.ua.Думками на виворіт 2.1

Стартувало передзамовлення манґи «Dark Souls: Спокута. Том 1» від Mal`opus

p.ua.dark souls Спокута. Том 1