Восени з Fallout 76 зникне королівська битва

Вже зовсім скоро, на E3, буде масштабний спільний виступ Microsoft та Bethesda. Окрім багатьох гучних анонсів, слід чекати також на інформацію про раніше презентовані та випущені проекти. Зокрема, з нами мають поділитися планами розвитку Fallout 76 (наш огляд). Але один аспект прийдешніх змін нам вирішили розкрити передчасно. Так стало відомо, що вже у вересні з гри приберуть режим королівської битви під назвою Nuclear Winter.

Причиною такого рішення стало те, що Battle Royale не дуже цікавить гравців. У цей режим грає все менше і менше народу, тож підтримувати його і випускати для нього оновлення немає особливої потреби. Натомість, розробники сфокусуються на інших складових Fallout 76, а ще вони пообіцяли зайнятися розвитком PvP-складової.

Зараз, до речі, у грі тривають безкоштовні вихідні, завершаються вони за 4 дні. Якщо хотіли спробувати цей проект, але не бажали витрачати на нього коштів, то не проґавте можливість. А якщо вам сподобається, то зможете купити гру зі знижкою 67%, яка діятиме до 17 червня.

Читайте також

Підсумки Е3 2021: Elden Ring, перемога Microsoft та передозування анонсами

E3 2021

Модмейкери перенесуть місце дії Fallout до Лондона

Fallout: London

Саундтрек Starfield пише композитор серії Fallout

Starfield

Starfield вийде в листопаді 2022-го лише на ПК та Xbox Series

Starfield

Xbox & Bethesda Showcase у виконанні PlayUA

Том Круз зіграє головну роль у Starfield?

Microsoft, Bethesda та любов — #PlayNews

Halo Infinite

Skyrim, Fallout 4 та інші хіти Bethesda стали частиною Game Pass

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: