Вперше в Україні пройде набір на безкоштовний онлайн-курс від компанії Wargaming

Стартував набір на перший в Україні безкоштовний онлайн-курс з розробки відеоігор Wargaming Forge. У рамках цієї навчальної програми технічний директор з київського офісу компанії Wargaming Олександр Савчуков розповість ігровим розробникам-початківцям і дизайнерам про особливості рушія Unreal Engine, а також про основи виробництва ігор від дизайну рівнів до випуску ігрового продукту на ринок.

Програма навчання Wargaming Forge з Unreal Engine 4 заснована на сертифікованих курсах від Epic Games з програми Educator resources. Ігровий рушій Unreal Engine дозволяє створювати найрізноманітніші ігри будь-яких жанрів, тому після курсу наші випускники зможуть почати роботу над будь-яким проектом, чи то ААА-шутер або простий мобільний проєкт. В рамках курсу я розповім про те, які є сильні й слабкі сторони у Unreal Engine, про основи роботи з редактором і контентом, навчу основам роботи з Blueprints. У програму також входить вивчення основних принципів дизайну рівнів і розробки ігрового штучного інтелекту, основи створення ігрових інтерфейсів, тестування проектів і їх просування

– розповів ментор програми Wargaming Forge Олександр Савчуков

 

Інтенсив-курс створений спеціально для геймдев-фахівців початківців і триватиме з 20 квітня по 27 травня. Всього програма включає 12 півторагодинних онлайн-занять, по 2 на тиждень. За підсумками навчання у кожного випускника курсів у портфоліо буде виконаний курсовий проект – прототип простої гри з елементарної механікою, в якому присутні різні аспекти технології.

Для того, щоб потрапити на курс Wargaming Forge, потрібно заповнити заявку за посиланням і пройти співбесіду.

Подробиці про курси за посиланням.

Читайте також

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: