Вперше за 18 років у нас не буде нової Call of Duty

Починаючи з 2005 року, Activision щороку випускала нову частину франшизи Call of Duty, зазвичай успішно, очолюючи різноманітні чарти. Однак минулорічна Call of Duty: Vanguard не змогла досягти очікувань компанії, через що підхід до серії переглянули. Про це повідомляють Bloomberg.

Це стосується Call of Duty від Treyarch, запланованої на 2023 рік. Її перенесли на 2024, а отже наступного року нову гру ми не отримаємо. Вперше за 18 років не буде нової преміальної гри серії. Call of Duty: Modern Warfare 2 та Warzone 2, розробкою яких займається студія Infinity Ward, як і планувалося, випустять у 2022 році.

Activision прийняли таке рішення незалежно від Microsoft. Рада директорів переглянула своє рішення про щорічний випуск нових преміальних входжень у серію через наявність кількох активних ігор франшизи одночасно, які заважають одна одній. Проте, у 2023 році компанія планує підтримувати Modern Warfare 2 та Warzone 2 новим контентом, а також випустити безкоштовну гру у франшизі, про яку зараз ще нічого не відомо.

Поки Activision офіційно не дали підтвердження перенесенню гри від Treyarch, однак й не заперечили цього:

У нас є захоплюючий список преміальних і безкоштовних продуктів серії Call of Duty на цей рік, наступний й далі. Твердження про що-небудь інше невірні. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб поділитися більш детальною інформацією, коли настане час.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Чутки: Xbox тестує власну портативку

xbox handheld

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant