VR-додаток «Київ: з ранку до світанку» — перший віртуальний тур столицею України

Компанія Lenovo запускає масштабний проект віртуального контенту — «Київ: з ранку до світанку». Це VR-застосунок для віртуальної подорожі знаковими, але багатьом ще не відомими, місцями столиці України. Під час VR-туру учасники проживають день у весняному Києві — відвідують шість його найбільш незвичайних місць і стають безпосередніми учасниками подій, які відбуваються в них. Пройти віртуальну екскурсію містом можна за допомогою VR-шолома Lenovo Explorer, безкоштовно завантаживши застосунок із сайту. Розробкою застосунку займалася українська студія Sensorama Lab.

Віртуальний тур «Київ: з ранку до світанку» створює відчуття реальної присутності на екскурсії та розрахований на повне проходження більш ніж за 25 хвилин. Маршрут охоплює шість пам’яток: Будинок звукозапису Українського Радіо, Київський Велотрек, Технопарк UNIT City, Театр на Подолі, Арт-завод Платформу та Національну бібліотеку ім. Вернадського.

«Київ: з ранку до світанку» — це повноцінний інтерактивний VR-контент, над створенням якого українська студія Sensorama Lab працювала чотири місяці. Для реалізації ідеї команда провела фото- та відеозйомки за участю справжніх акторів у театрі та музикантів у Будинку звукозапису, зробила тривимірне фотосканування, озвучення, створила 3D-моделі та анімацію. Озвучили VR-застосунок відомі київські екскурсоводи — автор урбаністичних екскурсій, знавець таємних місць, засновник «Інтересний Київ» Арсеній Фінберг та хранителька романтики старовинних київських вуличок, автор пішохідних екскурсій історичним Києвом Олена Орос. Вони знайомлять користувача з містом та розповідають про цікаві місця так само, як і на своїх екскурсіях, занурюючи учасника в таємниці та секрети Києва.

Під час екскурсії учасник зможе потрапити на репетицію оркестру та виступити в ролі диригента в Будинку звукозапису, стати конструктором і зібрати супертехнологічний велосипед «Еней» на велотреці, взяти участь у інтелектуальній вікторині в Національній бібліотеці. Також користувач VR-застосунка побуває на фестивалі «Кураж Базар Індія» на Арт-заводі, зможе відчути атмосферу вистави у Театрі на Подолі та отримати в ньому роль, а також подивитися, чим живе та як розвивається українська «Кремнієва долина» — UNIT City. Під час туру користувач VR-застосунка виконає завдання та візьме участь у грі, після якої зможе отримати справжні призи.

Застосунок буде доступний для усіх шоломів на платформі Windows Mixed Reality, а також протягом найближчого часу портований і для інших платформ. Завантажити застосунок віртуальної екскурсії «Київ: з ранку до світанку» можна буде з будь-якої точки світу з магазинів Microsoft Store та Steam. Вимоги до ПК або ноутбука для використання програми відповідають мінімальним вимогам для Windows Mixed Reality, для завантаження застосунку знадобиться вільний простір на диску – 9 ГБ.

Протягом найближчого часу «Київ: з ранку до світанку» буде також доступний англійською та російською мовами, що дозволить розширити географію користувачів і зануритися в атмосферу інноваційного Києва з будь-якої точки світу.

Читайте також

Огляд ігрового ПК Lenovo Legion C730 Cube

Огляд Lenovo Legion C730 Cube

Огляд шолома віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд шолому віртуальної реальності Lenovo Explorer

Огляд ноутбука Lenovo Yoga 920

Lenovo Yoga 920

Огляд планшета Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Враження від Lenovo League Legion

Lenovo Legion C730 Cube — уже в Україні

Legion C730 Cube

Lenovo запрошує ґеймерів-любителів на турнір League Legion

Lenovo League Legion

Lenovo представляє ноутбук ThinkPad X1 Extreme

Lenovo ThinkPad X1 Extreme

Популярне