VR-додаток «Київ: з ранку до світанку» — перший віртуальний тур столицею України

Компанія Lenovo запускає масштабний проект віртуального контенту — «Київ: з ранку до світанку». Це VR-застосунок для віртуальної подорожі знаковими, але багатьом ще не відомими, місцями столиці України. Під час VR-туру учасники проживають день у весняному Києві — відвідують шість його найбільш незвичайних місць і стають безпосередніми учасниками подій, які відбуваються в них. Пройти віртуальну екскурсію містом можна за допомогою VR-шолома Lenovo Explorer, безкоштовно завантаживши застосунок із сайту. Розробкою застосунку займалася українська студія Sensorama Lab.

Віртуальний тур «Київ: з ранку до світанку» створює відчуття реальної присутності на екскурсії та розрахований на повне проходження більш ніж за 25 хвилин. Маршрут охоплює шість пам’яток: Будинок звукозапису Українського Радіо, Київський Велотрек, Технопарк UNIT City, Театр на Подолі, Арт-завод Платформу та Національну бібліотеку ім. Вернадського.

«Київ: з ранку до світанку» — це повноцінний інтерактивний VR-контент, над створенням якого українська студія Sensorama Lab працювала чотири місяці. Для реалізації ідеї команда провела фото- та відеозйомки за участю справжніх акторів у театрі та музикантів у Будинку звукозапису, зробила тривимірне фотосканування, озвучення, створила 3D-моделі та анімацію. Озвучили VR-застосунок відомі київські екскурсоводи — автор урбаністичних екскурсій, знавець таємних місць, засновник «Інтересний Київ» Арсеній Фінберг та хранителька романтики старовинних київських вуличок, автор пішохідних екскурсій історичним Києвом Олена Орос. Вони знайомлять користувача з містом та розповідають про цікаві місця так само, як і на своїх екскурсіях, занурюючи учасника в таємниці та секрети Києва.

Під час екскурсії учасник зможе потрапити на репетицію оркестру та виступити в ролі диригента в Будинку звукозапису, стати конструктором і зібрати супертехнологічний велосипед «Еней» на велотреці, взяти участь у інтелектуальній вікторині в Національній бібліотеці. Також користувач VR-застосунка побуває на фестивалі «Кураж Базар Індія» на Арт-заводі, зможе відчути атмосферу вистави у Театрі на Подолі та отримати в ньому роль, а також подивитися, чим живе та як розвивається українська «Кремнієва долина» — UNIT City. Під час туру користувач VR-застосунка виконає завдання та візьме участь у грі, після якої зможе отримати справжні призи.

Застосунок буде доступний для усіх шоломів на платформі Windows Mixed Reality, а також протягом найближчого часу портований і для інших платформ. Завантажити застосунок віртуальної екскурсії «Київ: з ранку до світанку» можна буде з будь-якої точки світу з магазинів Microsoft Store та Steam. Вимоги до ПК або ноутбука для використання програми відповідають мінімальним вимогам для Windows Mixed Reality, для завантаження застосунку знадобиться вільний простір на диску – 9 ГБ.

Протягом найближчого часу «Київ: з ранку до світанку» буде також доступний англійською та російською мовами, що дозволить розширити географію користувачів і зануритися в атмосферу інноваційного Києва з будь-якої точки світу.

Читайте також

Компанія Lenovo розширює ексклюзивне партнерство бренду Legion з Apex Legends

Apex Legends та Lenovo Legion

Більше ніж просто ноутбук: які додаткові фішки може мати ваш лептоп?

Шпигунський бойовик “Спадок брехні”, знятий у Києві, побачить світ у серпні

У центрі Києва з’явиться кіберспортивна арена

Кіберспорт

Lenovo запускає серію відкритих турнірів з CS:GO для українців

Мультизадачність із новим ThinkBook Plus від Lenovo

Що спільного між ноутбуком та спортивним мотоциклом?

Презентація фан-фільму «Відьмак: Полювання» у Києві

Відьмак: Полювання

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: