westside story

Враження від фільму «Вестсайдська історія»

Автор: Володимир Бортюк

“Вестсайдська історія” — чудовий бродвейський мюзикл 1957 року і не менш прекрасна голлівудська екранізація цього мюзиклу 1961 року що отримала цілих 10 “Оскарів”.

Історія Ромео і Джульєтти, покладена на реалії 50-х років у США, була чудовим твором, яким і залишилась. Замість Монтеккі й Капулетті у нас банда американців “Ракети” (Jets) проти пуерто-риканської банди “Акули” (Sharks). Тоні з “Ракет” закохується у Марію з “Акул”, але, звісно ж, гепі-енду у цій історії не буде.

Основна проблема цього твору — він не проходить перевірку часом і, з огляду на сьогоднішні стандарти, події та мотивації персонажів виглядають занадто “натягнутими”.

Римейк 2021 року від Стівена Спілберґа чи не дослівно перезняв оригінал, тож він приніс з собою всі недоліки застарілого сюжету, але кілька деталей все ж застали змін: один з членів “Ракет”, Анібодіс, замість просто “томбоя” тепер офіційно трансгендер і грає його небінарні Езра/Айріс Мінас, а Марії тепер просто пропонують “познайомитися та піти на танці” з Чіно замість насильного видавання заміж.

Костюми і хореографія настільки прекрасні, що візуальний оргазм вам забезпечено! Різноманітні вбрання подарують вам враження що от-от почнеться карнавал, а танці хоч і не “вивірені покадрово” як, наприклад, у кліпах гурту BTS, але видно що всі актори кайфують від процесу і віддаються йому на повну.

А ще ж є голоси які в зв’язці з вищезгаданими танцями підносять вас на одинадцяте з десяти небо задоволення. Воно і не дивно, враховуючи що, наприклад, Аніту зіграла Аріана Дебозе, яка має у своєму досвіді десять років роботи на Бродвеї.

10 грудня фільм вийшов в прокат, але вже зібрав пристойні оцінки від всіх можливих критиків та глядачів: 8.2/10 на IMDB  та 95% на Rotten Tomatoes.

Чи зможе римейк повторити успіх оригіналу? Всі шанси у цього точно є: лише за передпрем’єрні два дні фільм зібрав майже мільйон доларів, а в мережі тільки і постів, що про красу та крутість Ансела Елґорта і Рейчел Зеґлер.
Якщо вам подобаються мюзикли та Стівен Спілберґ — обов’язково сходіть на цей фільм у кінотеатрі вашого міста!

Останні статті

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

Автор: Лук'янчук Орест

THQ Nordic

5 фактів про нові пригоди Соніка у кіно

Автор: PlayUA

Їжак Сонік 2

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Автор: Андрій Нагорний

Resident Evil 4

Радянський Союз у руїнах. Інтерв’ю з Дмитром Мартиненком, співзасновником AtomTeam

Автор: Володимир Вітовський

AtomTeam

Two Point Campus, Saints Row, Tinykin — Порадник Ґеймера: Серпень 2022

Автор: Володимир Бортюк

Saints Row

Плануємо випустити декілька новинок цього літа — Стан справ у видавництва Nasha Idea

Автор: Владислав Папідоха

Чі. Життя однієї киці

Топ-15 ігор у бібліотеці PlayStation Plus Extra

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus Extra

Які підписки бувають на PlayStation та що вони дають?

Автор: Владислав Папідоха

PlayStation Plus

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: