CEE 2019

Враження від першого етапу CEE 2019

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

На цих вихідних мені вдалося побувати на першому етапі CEE 2019, що зосередив свою увагу на новинках зі світу технологій. Цей захід проходить у Києві і ви також можете долучитися до нього, придбавши квитки за посиланням. А от чи варто це робити — я розповім далі.

CEE 2019 навряд зможе здивувати людей, що активно слідкують за технічними новинками чи, хоча б, погортують за чашкою ранкової кави RSS-стрічку якого-небудь TechCrunch, але не в цьому фішка. Це невелика локальна українська виставка, що затягує до себе більшість офіційно представлених на нашому ринку гравців та дає вам змогу власними руками покрутити усі ці новинки і саме в цьому її крутість. Я не зміг відвідати минулорічну CEE, тож проводитиму паралелі з картиною, яку спостерігав два та три роки тому.

Два роки тому CEE розташовувалася не так вдало (станція метро Шулявська і ще 10-15 хв. пішки) як зараз (станція метро Тараса Шевченка і 5 хв пішки) і, за моїми враженнями, була дещо меншою. Так, тоді виставка займала одне величезне приміщення, а не два поменше, проте цьогоріч я помітив, що знайшлося місце і виробникам іграшок, і більшій кількості творців побутової техніки, і представникам BMW з їхніми електрокарами. Спостерігати за ростом завжди приємно і розширювати свій світогляд, за рахунок представників малознайомих галузей, також.

Та ми навідалися на CEE 2019 не тільки, щоб тинятися між стендами у пошуках цікавинок. Нам видалася можливість поспілкуватися з представниками компанії Acer та навіть взяти участь у невеликій персональній Q&A сесії. Щоправда питаннями бомбили не тільки ми, а ще й нас. Удар на себе прийняв Антон Зімін і зовсім скоро ми поділимося з вами відеоматеріалами.

CEE 2019 — це свято для ґіка. Закінчивши знімальний процес, я ходив від стенду до стенду і насолоджувався технологічними вершинами пристроїв користувацького та не тільки сегментів. У одному місці дивувався якістю картинки на передових телевізорах від компанії Sony, в іншому захоплювався досягненням інженерів компанії Acer, що привезли на виставку свій Swift 7. Прийшовши, я роздивлявся новенькі фотоапарати від Fujitsu, а уже за годину зловив себе на тому, що розглядаю з біса круту сокиру. Раніше CEE видавалася мені дуже нудним дійством, яке приваблювало виключно низькою ціною вхідного білету, але цьогоріч моя думка змінилася. Виставка розцвіла новими барвами та виросла у своїх масштабах і це чудово.

Проте не обійшлося без маленького мінусу, що радше схожий на придирку. Ним став фудкорт, що здивував тутешньою пусткою. Усього три вагончики на вибір і мало місця для того, щоб пообідати. Майте це на увазі.

Загалом, я рекомендую навідатися на CEE 2019 усім зацікавленим в сучасних технологіях. Ви можете метнутися туди зараз, щоб ще встигнути на технологічний етап або ж дочекатися наступних вихідних та навідатися на ігровий, що також обіцяє бути цікавим. Насолодіться цією прірвою новинок, виберіть собі щось до душі, поспілкуйтеся з однодумцями та злегка прибалдійте від вартості окремих пристроїв. CEE 2019 подарує вам емоції і це найголовніше. Придбати квитки можна за посиланням.

Останні статті

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Автор: Віталій Тарнавський

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire

Автор: Віталій Тарнавський

Компанії Porsche Design та Acer представляють ноутбук Porsche Design Acer Book RS

Автор: Віталій Тарнавський

Нові злодії, герої та відьми: три теорії про серіал «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Автор: Віталій Тарнавський

Огляд The Talos Principle

Автор: PlayUA

The Talos Principle

Стімпанк, майбутнє і Nemesis: якими були скасовані ігри про Бетмена

Автор: PlayUA

Batman

Теорія: Багряна Відьма — справжній злодій серіалу «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision