CEE 2019

Враження від першого етапу CEE 2019

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

На цих вихідних мені вдалося побувати на першому етапі CEE 2019, що зосередив свою увагу на новинках зі світу технологій. Цей захід проходить у Києві і ви також можете долучитися до нього, придбавши квитки за посиланням. А от чи варто це робити — я розповім далі.

CEE 2019 навряд зможе здивувати людей, що активно слідкують за технічними новинками чи, хоча б, погортують за чашкою ранкової кави RSS-стрічку якого-небудь TechCrunch, але не в цьому фішка. Це невелика локальна українська виставка, що затягує до себе більшість офіційно представлених на нашому ринку гравців та дає вам змогу власними руками покрутити усі ці новинки і саме в цьому її крутість. Я не зміг відвідати минулорічну CEE, тож проводитиму паралелі з картиною, яку спостерігав два та три роки тому.

Два роки тому CEE розташовувалася не так вдало (станція метро Шулявська і ще 10-15 хв. пішки) як зараз (станція метро Тараса Шевченка і 5 хв пішки) і, за моїми враженнями, була дещо меншою. Так, тоді виставка займала одне величезне приміщення, а не два поменше, проте цьогоріч я помітив, що знайшлося місце і виробникам іграшок, і більшій кількості творців побутової техніки, і представникам BMW з їхніми електрокарами. Спостерігати за ростом завжди приємно і розширювати свій світогляд, за рахунок представників малознайомих галузей, також.

Та ми навідалися на CEE 2019 не тільки, щоб тинятися між стендами у пошуках цікавинок. Нам видалася можливість поспілкуватися з представниками компанії Acer та навіть взяти участь у невеликій персональній Q&A сесії. Щоправда питаннями бомбили не тільки ми, а ще й нас. Удар на себе прийняв Антон Зімін і зовсім скоро ми поділимося з вами відеоматеріалами.

CEE 2019 — це свято для ґіка. Закінчивши знімальний процес, я ходив від стенду до стенду і насолоджувався технологічними вершинами пристроїв користувацького та не тільки сегментів. У одному місці дивувався якістю картинки на передових телевізорах від компанії Sony, в іншому захоплювався досягненням інженерів компанії Acer, що привезли на виставку свій Swift 7. Прийшовши, я роздивлявся новенькі фотоапарати від Fujitsu, а уже за годину зловив себе на тому, що розглядаю з біса круту сокиру. Раніше CEE видавалася мені дуже нудним дійством, яке приваблювало виключно низькою ціною вхідного білету, але цьогоріч моя думка змінилася. Виставка розцвіла новими барвами та виросла у своїх масштабах і це чудово.

Проте не обійшлося без маленького мінусу, що радше схожий на придирку. Ним став фудкорт, що здивував тутешньою пусткою. Усього три вагончики на вибір і мало місця для того, щоб пообідати. Майте це на увазі.

Загалом, я рекомендую навідатися на CEE 2019 усім зацікавленим в сучасних технологіях. Ви можете метнутися туди зараз, щоб ще встигнути на технологічний етап або ж дочекатися наступних вихідних та навідатися на ігровий, що також обіцяє бути цікавим. Насолодіться цією прірвою новинок, виберіть собі щось до душі, поспілкуйтеся з однодумцями та злегка прибалдійте від вартості окремих пристроїв. CEE 2019 подарує вам емоції і це найголовніше. Придбати квитки можна за посиланням.

Останні статті

Підсумки коміксового 2019: Індустрія очима фаната та спостерігача

Автор: Владислав Папідоха

Монстриця

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2019 | PlayUA Game Awards

Четвертий сезон Logitech G National Cybersport League розпочато!

Автор: Віталій Тарнавський

PlayUA Game Awards 2019: почесні нагороди

Автор: Олег Куліков

Підсумки коміксового 2019: Індустрія очима видавця та продавця коміксів

Автор: PlayUA

Hellboy

Клаус, Диво-Жінка та Фафгрд — Дайджест коміксів #9

Автор: Владислав Папідоха

Клаус

Топ-5 найкращих ігор для Sony PlayStation 4: справжні хіти для запеклих ґеймерів

Автор: Віталій Тарнавський

Усе, що Sony показала на грудневому State of Play

Автор: Ірина Козяр