web analytics

Врятуйте жителів світу Нанрас у новій українській візуальній новелі Heralds of the Avirentes

Український розробник TellerySpyro_GTX створив дещо особливе. Світ, що наповнений створіннями неймовірної краси та важкої долі. І саме ви маєте допомогти його жителям — ом’вераям!

Heralds of the Avirentes – це візуальна новела в сеттінгу «кристалічне фентезі», події якої відбуваються у світі Нанрас. Досліджуйте незвичайний світ, населений ом’верай – істотами, подібними до драконів, які мають власну мову, традиції та культуру.

Допоможіть молодій ом’верай Азаріс, яка волею долі опинилася в епіцентрі подій, від вирішення яких залежить її власне майбутнє, доля ом’верай як виду, або навіть виживання всієї планети!

Основний сюжет затягує з перших хвилин! Пориньте в атмосферу наближення незвичайного природного явища, в яке мало хто вірить! Таємнича незнайомка Ахелліс вбачає в Азаріс одну з тих, хто може допомогти врятувати Нанрас від наближення біди.

Азаріс Амнера — головна героїня, котра розповість вам власну історію, на яку ви матимете прямий вплив. Вибір в Heralds of the Avirentes має величезне значення, і майже кожен з них впливає на перебіг подальших подій! А також на характер Азаріс, він змінюватиметься залежно від стилю вашої гри, і ви це швидко відчуєте!

Хто вона? Обрана, яка врятує світ? Не все так просто! На гравців очікує довгий та тернистий шлях до мети. Але питань більше ніж відповідей. В чому секрет фіолетових очей Азаріс? Чому в її лапах працюють старовині механізми війни? Чому місцева фауна починає агресивно себе вести? На всі ці питання вам доведеться знайти відповідь!

Гра має повну українську локалізацію та уже доступна у Steam. Зараз на гру діє знижка, тому не гайте часу, пропозиція дійсна до 6 червня!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало закрите тестування ультрареалістичного Ukrainian Fight Drone Simulator

ufds color

На виставці Wholesome Direct 2024 анонсували нову українську гру Tukoni: Forest Keepers

screenshot 05

Майбутня підводна екшн гра Ocean Keeper від української студії RetroStyle Games отримала нове оновлення

p.ua.codename ocean keeper

Вийшла демо-версія української гри про повернення військового додому — Broken Life

p.ua.broken life

Розробники SAND дали відповіді на найчастіші запитання

sand faq v02

Анонсовано українську гру Codename: Ocean Keeper — роуґлайк на дні океану

p.ua.codename ocean keeper

Дивіться перший ігроладний трейлер українського шутера SAND

SAND / арт

Вийшла демо-версія Threads of War — «танчиків» у стилі української вишиванки

threads of war main