Все що відомо про Hyper Scape — королівську битву від Ubisoft

Ще на початку тижня було відкрито офіційний сайт королівської битви Hyper Scape від Ubisoft, але повноцінну гру презентували лише вчора. Тоді вийшло кілька відео на офіційному каналі розробників, а також чимало стрімерів показали гру світу.

Ігротворці роблять велику ставку на вертикальний ґеймплей і заявляють, що гравці отримають новий унікальний досвід. Взагалі у проекті буде лише два режими: соло режим на 100 осіб та командний на 99 людей (33 команди по 3 гравці).

В загальному все за правилами жанру. Гравці приземляються на територію, а спорядження здобувають зі спеціальних контейнерів, які розкидано на мапі. А ще у персонажів є декілька спеціальних можливостей. Також на полі бою можна буде знайти різноманітні покращення.

Перемогти можна двома шляхами: перебити всіх, або утримувати корону, яка з’являється наприкінці матчу протягом 45 секунд.

Після смерті вашого персонажа ви продовжите гру, але у вигляді фантома. Ви зможете проводити розвідку, а ваші товариші зможуть вас відродити, якщо використають спецальну точку відродження. Вона з’являється після вбивства супротивника.

На відміну від інших представників жанру, зона гри зменшується не завдяки уявній сфері. Тут все виглядає більш реалістично, місто навколо вас поступово руйнуватиметься і з часом перетвориться на купу будівельного матеріалу.

Ще однією фішкою гри є спеціальні модифікатори ігроладу, на кшталт низької гравітації чи нескінченних набоїв. Голосувати за наступний модифікатор будуть обирати глядачі на Twitch за допомогою голосування.

На ПК вже стартувало технічне тестування. Триватиме воно до 8 липня. На жаль, претендувати на участь у тестуванні можуть жителі лише кількох країн. І України серед них немає.

Реліз Hyper Scape має статися до кінця цього року на ПК, PlayStation 4 та Xbox One. А для комп’ютерів вже є навіть системні вимоги.

Мінімальні — низькі налаштування графіки (1080p та 60 FPS)

  • Intel Core i3-3220 або AMD FX-4130,
  • NVIDIA GTX 660 або AMD Radeon HD 7870 (2 GB відеопам’яті)
  • 6 GB ОЗП

Рекомендовані — високі налаштування графіки (1080p та 60 FPS)

  • Intel Core i7-4790 або AMD Ryzen 5 1500X,
  • NVIDIA GTX 970 або AMD Radeon RX 480 (4 GB відеопам’яті)
  • 8 GB ОЗП

Максимальні — ультра налаштування графіки (4K та 60 FPS)

  • Intel Core i9-7900 X або AMD Ryzen 5 PRO 3600,
  • NVIDIA RTX 2080 Ti або AMD Radeon RX 5700 XT (11 GB відеопам’яті),
  • 16 GB ОЗП

Читайте також

Кіберпанк, робо-костюми й телепортація — Rainbow Six Siege йде у відрив

Rainbow Six Siege

Nvidia віддає “золоте” видання Rainbow Six Siege у подарунок до відеокарт

Beyond Good & Evil отримає екранізацію від Netflix

Hyper Scape вийде на ПК і консолях 11 серпня

Hyper Scape

Анонсовано Assassin’s Creed Dynasty — комікс про китайських асасинів

У For Honor почалися безкоштовні вихідні

For Honor

Яка частина Splinter Cell є вашою улюбленою?

У Watch Dogs Legion не вийде пограти на 3 дні раніше

watch-dogs-legion

Популярне