Встигніть безкоштовно отримати Broken Sword: Shadow of the Templars – The Director’s Cut на GOG!

Польська крамниця GOG періодично радує не лише гарними знижками, але й цілковито безкоштовними роздачами. Цього разу приблизно до 16-ї години за київським часом 22 грудня 2022 року за цим посиланням можна встигнути поповнити свою колекцію одним з трохи менш відомих широкому загалу, але при цьому досить видатних зразків жанру point-and-click.

Broken Sword: Shadow of the Templars — витвір відомої поціновувачам жанру британської студії Revolution Software, який ідейно та стилістично продовжує напрацювання інших відомих ігор студії, Lure of the Temptress та Beneath the Steel Sky. Особливо це стосується візуального виконання гри 1996 року, більша частина якого була намальована вручну (своєрідний комікс-стиль є візитівкою Revolution). Роздається від GOG цього разу “режисерська версія” 2009 року, фактичний ремейк з HD-реставрацією графіки. Фірмові для британського підходу детективна складова та чорний гумор гарантують кілька годин чистого задоволення для прихильників навести й поклацати.

Слід також зауважити, що на GOG триває до 2 січня 2023 року традиційно щедрий зимовий розпродаж. Більш як 4500 найменувань ігор та супутніх приємностей розпродаються зі знижками до 90%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

У GOG можна безкоштовно забрати Book of Demons

Book of Demons

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

GOG об’єднується з хмарним ігровим сервісом Amazon Luna

p.ua.gog luna

FlatOut: Ultimate Carnage несподівано отримала патч із підтримкою Steam Deck

FlatOut: Ultimate Carnage - Collector's Edition

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

У GOG можна безкоштовно забрати DLC The Forgotten Passage для стратегії Nomads of Driftland

Nomads of Driftland