Встигніть безкоштовно забрати дві гри про Лару Крофт для Steam

Ще раніше видавець Square Enix розповів, що влаштує власне онлайн-шоу, присвячене його іграм. На ньому мають презентувати нову Life is Strange, розповісти більше про прийдешню Outriders, а також показати чимало інших проектів. Зокрема, розкажуть про плани на святкування 25 річниці серії Tomb Raider. Відбудеться трансляція вже сьогодні о 19:00 (за київським часом). З цієї нагоди фанатів розкрадачки гробниць вирішили порадувати роздачею двох ігор про неї.

Усі охочі можуть безкоштовно отримати Steam-ключі Lara Croft and the Temple of Osiris та Lara Croft and the Guardian of Light. Активувавши їх у сервісі, ігри назавжди залишаться у вашій бібліотеці.

Щоб отримати два ізометричні проекти про Лару Крофт, вам необхідно буде виконати лише кілька простих дій. Підпишіться на сторінку Square Enix у твіттері, і прокоментуйте закріплений запис (який розміщено нижче) хештегом #SquareEnixPresents. Ось і все, зробити це потрібно до початку шоу. Згодом вам у приватні повідомлення у соціальній мережі надішлють ваші копії ігор.

Скоріше за все, у межах заходу слід очікувати анонс збірника Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, який відносно нещодавно злили у Mirosoft Store. У нього входитимуть перевидання останніх трьох частин серії з підтримкою 4K.

Читайте також

Uncharted у космосі. Огляд Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Marvel’s Guardians of the Galaxy тепер підтримує рейтрейсинг на консолях

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Огляд Life is Strange: True Colors

Life is Strange: True Colors

Стрім Tomb Raider Anniversary

Tomb Raider

Реклама не допомогла: Guardians of the Galaxy стартувала втричі гірше за Marvel’s Avengers

Одного разу Tomb Raider мала стати горором

Tomb Raider: Ascension

Останні частини Tomb Raider отримали технічні поліпшення та позбулися Denuvo

Shadow of the Tomb Raider

Оголошено системні вимоги Marvel’s Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: