Встигніть безкоштовно забрати I Have No Mouth and I Must Scream на GOG!

GOG вирішили зробити невеликий різдвяний подарунок поціновувачам ретроґеймінгу загалом та point-and-click зокрема. За цим посиланням до 16-ї години 25 грудня 2021 року можна абсолютно безкоштовно забрати I Have No Mouth, and I Must Scream.

Розповідь американського письменника-фантаста Гарлана Еллісона “Я не маю рота, та повинен кричати” (I Have No Mouth, and I Must Scream), написана письменником всього за одну ніч у 1966 році, є класикою наукової фантастики та лавреатом найпрестижнішої премії в царині sci-fi — Г’юґо (The Hugo Award). Через майже тридцять років після публікації, у 1995 році, розповідь була покладена в основу однойменної комп’ютерної гри, якій судилося стати культовою класикою жанру point-and-click.

За сюжетом як гри, так і розповіді, надкомп’ютер AM (Allied Mastercomputer, але також I Think, Therefore I am), що він став незапланованим поєднанням військових комп’ютерів США, СРСР та Китаю, знищив більшу частину людства, залишивши для дослідів лише 5 людей. 109 років потому ці п’ятеро (життя яких було штучно подовжено та понівечено лише одному йому зрозумілими задумами надкомп’ютера) повинні пройти останнє випробування —  жорстоку гру, у якої є щонайменше 7 кінцівок.

За сценарій досі унікальної гри створеної на рушії S.A.G.A. відповідав сам Еллісон, який також озвучив AM і доклався до ґейм-дизайну. З релізом на GOG можна безкоштовно отримати також саундтрек (його створив майбутній володар “Оскара”, відомий композитор, монтажер та режисер Джон Оттман), буклет про створення гри та оригінальну розповідь Еллісона. Останні два — англійською.

До речі, мовні версії гри  — окрема й цікава тема. Один персонаж гри повністю відсутній у німецькій та французький версіях гри (через натяки на нацистську Німеччину, які були нещадно цензуровані), що робить неможливим її проходження. На питання нащо в такому випадку гру взагалі випустили є досить цікава відповідь — від самого почтаку Еллісон планував зробити гру, яку не можна було б пройти. Принаймні в двох версіях йому це вдалося. Якщо ви хочете пограти в такі безнайдіні варіанти гри — вони теж докладені до цього релізу.

Читайте також

Immortal Redneck безкоштовно роздають у GOG!

У GOG безкоштовно роздають Stasis!

У GOG проводять розпродаж українських ігор

stalker

Встигніть на окремий літній розпродаж ігор Square Enix на Epic Games Store та GOG!

GOG

Що є сенс встигнути взяти в останні дні літнього розпродажу на GOG?

У GOG безкоштовно роздають VirtuaVerse!

У GOG безкоштовно роздають Flashback!

Flashback

Встигніть забрати Beautiful Desolation безкоштовно на GOG!

beautifuldesolation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: