Встигніть отримати Daymare: 1998 безкоштовно на GOG!

Чергова безкоштовна роздача на GOG цього разу прикрасить новорічне свято поціновувачам шутерів від третьої особи, виживастиків та франшизи Resident Evil. Саме на неї орієнтується італійський витвір 2019 року Daymare: 1998, отримати який безкоштовно за цим посиланням можна до 16-ї години за київським часом 2 січня 2023 року. Гра народилася з фанатського ремейку Resident Evil 2, який Capcom попросили ігротворчу студію Invader Studios не доробляти. Втім, після того до проєкту приєдналися кілька ключових особ оригінальної франшизи, а успішна краудфандинґова кампанія на Kickstarter гарантувала плавну та безхамрну розробку, тож люди отримали щось більше за ремейк — повноцінну й самобутню нову гру. Окремо слід сказати, що у розробці наразі є приквел Daymare: 1994 Sandcastle, вихід якого заплановано на перший квартал 2023 року.

Приблизно стільки ж, скільки триватиме роздача гри залишається до кінця епічного зимового розпродажу від GOG. Окрім більш як 4500 найменувань основного розпродажу є сенс слідкувати за головною сторінкою, на якій періодично з’являються цікаві спеціальні пропозиції.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Завдяки Dragon’s Dogma 2 Capcom заробила майже 1 млрд доларів за рік

capcom games

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Шінджі Мікамі, творець Resident Evil, більше не хоче розробляти горори

mikami

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

Справжнє виживання — Огляд настілки Resident Evil 3: The Board Game

Resident Evil 3: The Board Game PlayUA

У GOG можна безкоштовно забрати Book of Demons

Book of Demons