Встигніть отримати саундтрек до фільму “Повсталий з пекла” безкоштовно!

Музичний лейбл Lakeshore Records (відомий переважно випусками саундтреків до фільмів) з квітня проводить так звані Free Music Fridays. Це можливість за промокодом безкоштовно дістати необмежену цифрову копію того чи іншого альбому на сервісі прослуховування і завантаження музики Bandcamp. Хоча нові роздачі з’являються дійсно по п’ятницям, тривають вони практично тиждень.

Весь жовтень Lakeshore обіцяють ділитись атмосферними саундтреками до фільмів жахів на честь Гелловіну і першою такою роздачею став альбом до культового фільму “Повсталий з пекла” (Hellraiser) режисера й письменника Клайва Баркера. Не дивлячись на невеликий бюджет, фільм режисера-початківця здійняв галас у 1987 і з того часу став беззаперечною класикою жанру. Серед іншого, цим фільм завдячує дуже впізнаваною симфонічною музикою композитора Крістофера Янга, яка не відпускає глядача аж до фінальних титрів.

20 треків саме цієї оригінальної партитури до фільму будуть навічно доступні для прослуховування і скачування у кількох форматах (від поширеного mp3 до різноманітного lossless) першим 100 щасливцям, які встигнуть відправити листа електронною поштою на e-mail [email protected] з обов’язковою темою листа “Hellraiser”. Працювати пропозиція буде до 22-ї години за Києвом 8 жовтня, або ж до закінчення акційних 100 місць. Власне, в момент останнього (десь на тижні) почнуть розсилати промо-коди на завантаження. Для зручності можна (але не обов’язково) зареєструватись на Bandcamp (який дозволяє прикріпити реліз до своєї “колекції” і завантажити необмежене число разів повторно, якщо це буде потрібно).

З власного досвіду можемо зазначити, що зазвичай втсигнути стати одним зі 100 щасливців не так важко, як здається, проте цього разу охочих може бути трохи більше.

Читайте також

Встигніть отримати Prison Architect безкоштовно на GOG.com

The Game Awards 2020: переможці, світові прем’єри та нова Mass Effect

Запалало різдвяне вогнище від Assassin’s Creed Valhalla

Чорна п’ятниця: встигніть отримати саундтрек до гри AirMech Strike безкоштовно

Встигніть безкоштовно отримати саундтрек до першого сезону серіалу “Ганнібал”!

Встигніть безкоштовно отримати саундтрек до серіалу The Walking Dead

Встигніть безкоштовно отримати саундтреки до всієї серії фільмів “Пила”

Sonic the Hedgehog 2 віддають безкоштовно у Steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: