web analytics

Встигніть отримати саундтрек до фільму “Повсталий з пекла” безкоштовно!

Музичний лейбл Lakeshore Records (відомий переважно випусками саундтреків до фільмів) з квітня проводить так звані Free Music Fridays. Це можливість за промокодом безкоштовно дістати необмежену цифрову копію того чи іншого альбому на сервісі прослуховування і завантаження музики Bandcamp. Хоча нові роздачі з’являються дійсно по п’ятницям, тривають вони практично тиждень.

Весь жовтень Lakeshore обіцяють ділитись атмосферними саундтреками до фільмів жахів на честь Гелловіну і першою такою роздачею став альбом до культового фільму “Повсталий з пекла” (Hellraiser) режисера й письменника Клайва Баркера. Не дивлячись на невеликий бюджет, фільм режисера-початківця здійняв галас у 1987 і з того часу став беззаперечною класикою жанру. Серед іншого, цим фільм завдячує дуже впізнаваною симфонічною музикою композитора Крістофера Янга, яка не відпускає глядача аж до фінальних титрів.

20 треків саме цієї оригінальної партитури до фільму будуть навічно доступні для прослуховування і скачування у кількох форматах (від поширеного mp3 до різноманітного lossless) першим 100 щасливцям, які встигнуть відправити листа електронною поштою на e-mail [email protected] з обов’язковою темою листа “Hellraiser”. Працювати пропозиція буде до 22-ї години за Києвом 8 жовтня, або ж до закінчення акційних 100 місць. Власне, в момент останнього (десь на тижні) почнуть розсилати промо-коди на завантаження. Для зручності можна (але не обов’язково) зареєструватись на Bandcamp (який дозволяє прикріпити реліз до своєї “колекції” і завантажити необмежене число разів повторно, якщо це буде потрібно).

З власного досвіду можемо зазначити, що зазвичай втсигнути стати одним зі 100 щасливців не так важко, як здається, проте цього разу охочих може бути трохи більше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Хочу, щоб усі мої концерти були такими, як в Україні»: інтерв’ю з Полом Ромеро, композитором Heroes of Might & Magic

5

Star Wars Jedi: Survivor отримала «Ґреммі» за найкращий саундтрек

star wars jedi survivor

На GOG безкоштовно роздають Requiem: Avenging Angel

На GOG безкоштовно роздають набір цифрових скарбів до Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate III

Встигніть безкоштовно забрати українську Hell Division на GOG

Hell Division

Отримайте задарма Sigma Theory: Global Cold War на GOG

Sigma Theory: Global Cold War

GOG безкоштовно роздає Amnesia: A Machine for Pigs

Amnesia: A Machine for Pigs

Встигніть безкоштовно забрати Field of Glory II у Steam

Field of Glory 2