Встигніть забрати Beautiful Desolation безкоштовно на GOG!

Якщо ви хотіли пограти у Beautiful Desolation, але не доходили руки, то час настав якщо не пограти, то принаймні покласти кудись до кращого часу. Творіння компанії The Brotherhood, яке поєднує в собі ізометричні пригоди, головоломки, point-and-click та багато інших хороших речей в постапокаліптичному антуражі ще трохи більше ніж 24 години (приблизно до 16:00 за київським часом 20 червня), роздається в інтернет-магазині GOG.com безкоштовно. Щоб перейти до роздачі пройдіть за цим посиланням.

Цікавезна науково-фантастична гра розповідає про пригоди доктора Марка Леслі, який шукає свого зниклого брата у постапокаліптичному світі, яким правлять високі технології.

Що ж до високих технологій у нашому житті, то на GOG до 27 червня триває літній розпродаж, де можна урвати більш як 3500 найменувань ігор, DLC та інших приємностей зі знижками до 90%. Розібратися у літньому розпродажі допоможе окрема сторінка, а подивитись все що наразі є в розпродажі підряд в зручному форматі завжди можна тут. Окремо слід наголосити на обмежених спеціальних пропозиціях за якими є сенс слідкувати на головній сторінці магазину, бо вони обмежені зазвичай не лише в часі, а ще і в кількості (3000). Наприклад, на момент написання та виходу цієї новини залишається трохи більше як три години для того щоб придбати стратегію Imperator: Rome від Insomnia зі знижкою у 80%.

Читайте також

Встигніть на окремий літній розпродаж ігор Square Enix на Epic Games Store та GOG!

GOG

Що є сенс встигнути взяти в останні дні літнього розпродажу на GOG?

У GOG безкоштовно роздають VirtuaVerse!

Розпочався літній розпродаж у Steam від пройдисвіта з майбутнього

steam summer sale 2022 when will the next steam sale

У GOG безкоштовно роздають Flashback!

Flashback

У GOG безкоштовно роздають Shantae and the Pirate’s Curse

Shantae and the Pirate's Curse

Підпишіть петицію за українізацію GOG

GOG

#FuckTheWar — Amanita Design, Bungie, CDPR та багато інших ґеймдев студій стали на підтримку України

ukraine flag

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: