Встигніть забрати Beautiful Desolation безкоштовно на GOG!

Якщо ви хотіли пограти у Beautiful Desolation, але не доходили руки, то час настав якщо не пограти, то принаймні покласти кудись до кращого часу. Творіння компанії The Brotherhood, яке поєднує в собі ізометричні пригоди, головоломки, point-and-click та багато інших хороших речей в постапокаліптичному антуражі ще трохи більше ніж 24 години (приблизно до 16:00 за київським часом 20 червня), роздається в інтернет-магазині GOG.com безкоштовно. Щоб перейти до роздачі пройдіть за цим посиланням.

Цікавезна науково-фантастична гра розповідає про пригоди доктора Марка Леслі, який шукає свого зниклого брата у постапокаліптичному світі, яким правлять високі технології.

Що ж до високих технологій у нашому житті, то на GOG до 27 червня триває літній розпродаж, де можна урвати більш як 3500 найменувань ігор, DLC та інших приємностей зі знижками до 90%. Розібратися у літньому розпродажі допоможе окрема сторінка, а подивитись все що наразі є в розпродажі підряд в зручному форматі завжди можна тут. Окремо слід наголосити на обмежених спеціальних пропозиціях за якими є сенс слідкувати на головній сторінці магазину, бо вони обмежені зазвичай не лише в часі, а ще і в кількості (3000). Наприклад, на момент написання та виходу цієї новини залишається трохи більше як три години для того щоб придбати стратегію Imperator: Rome від Insomnia зі знижкою у 80%.

Читайте також

GOG більше не дозволить «клонувати» ігри зі Steam

GOG

Встигніть отримати Daymare: 1998 безкоштовно на GOG!

Встигніть отримати Worms Revolution Gold безкоштовно на GOG

Встигніть безкоштовно отримати Greak: Memories of Azur на GOG

Встигніть безкоштовно отримати Broken Sword: Shadow of the Templars – The Director’s Cut на GOG!

Master of Magic безкоштовно роздають у GOG!

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Immortal Redneck безкоштовно роздають у GOG!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: