web analytics

Ви готові потрапити у «Кримінальні хроніки»? «Ігромаг» відкрив передзамовлення!

Дослідникам приготуватися! Видавництво Ігромаг відкриває передзамовлення на дві нові настільні гри. Пориньте у світ детективного кооперативу разом з проєктами «Кримінальні хроніки» та «Кримінальні хроніки. 1400».

«Кримінальні хроніки» — це детективна настільна гра від Lucky Duck Games (США), що стала номінантом більш як 15 премій у світі настільних ігор. Аналізуйте місця злочину, залучайте експертів та опитуйте свідків. Цікаво й те, що гра інтегрується з мобільним додатком, розширюючи вашу взаємодію з доказами. Загалом робіть все і навіть більше, аби знайти мотив та розкрити справу!

Не всі вулички Лондона освітлені та безпечні. І найчастіше саме в темних провулках кояться жахливі злочини. Їх не можна лишати нерозкритими, а злочинців потрібно знайти та покарати. Ця нелегка ноша лягає на ваші плечі. Разом з командою детективів розслідуйте справи, шукайте докази та відновлюйте справедливість.

А якщо вас уже недостатньо темних провулків столиці Туманного Альбіону — пропонуємо дещо більш екстравагантне.

«Кримінальні хроніки. 1400» — рік тисяча чотирьохсотий з Різдва Христового, Париж. Ви лицар-дворянин, що наділений даром видінь. І з його допомогою ви розслідуєте справи за вказівкою короля. У вкрай схожому форматі з незначними змінами для тих, кому вкрай потрібно добавки.

У далекі для нас часи Середньовіччя професії «детектив» не існувало, хоча злочинів було більш як вдосталь. Зазвичай, вони залишалися нерозкритими, а злочинець успішно уникав покарання. Проте зараз за розслідування візьметься королівський лицар зі стародавнього роду Лавель. А допоможуть йому у цьому вірний пес та дар візіону – уві сні він бачить видіння про злочини: ті, які відбулися, і ті, які ще стануться.

Для того, щоб зіграти в ці настільні ігри вам потрібно буде встановити додаток на свій мобільний пристрій. Там ви зможете обрати сценарій для ігрової сесії.

Протягом гри основною дією учасників буде вибір та сканування QR-кодів на картах:

  • Сканування карти персонажів дозволить допитати свідка – питайте про докази чи про інших персонажів, скануючи відповідні QR-коди.
  • Сканування карти експерта – дзвінок відповідному спеціалісту для консультації – скануйте відповідні карти і експерт висвітлить свою думку про них.
  • Сканування карт доказів дозволяє долучити доказ до справи – якщо після сканування програма підтвердить, що доказ стосується вашого злочину.
  • Сканування планшета району перенесе вас у відповідний район, де ви можете детально оглянути місце злочину.

Знаємо, це все дуже цікаво, однак, не забувайте, є ще один критерій, про який слід пам’ятати — час. Кожна дія коштуватиме вам певну кількість внутрішньоігрового часу, тому не втрачайте жодної секунди!

Щоб завершити гру, потрібно натиснути в додатку відповідну кнопку, відповісти на декілька питань та просканувати відповідні карти. Зважаючи на ваші відповіді, а також витрачений на розслідування час, ви отримаєте певну кількість балів. Це і буде ваш результат!

Тепер до головного. Можливість попереднього замовлення уже відкрита та буде дійсною до 10 жовтня.

Вартість: 1360 1088 грн – «Кримінальні Хроніки»1050 840 грн – «Кримінальні Хроніки. 1400»2410 1808 грн – комплект
Кількість гравців: від 1 до 4
Час гри: 60-90 хвилин
Вік: від 12 років
Рейтинг BGG: 7.6 і 7.8
Складність: 2/5

Вихід настільних ігор «Кримінальні хроніки» та «Кримінальні хроніки. 1400» заплановано на листопад 2023 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Shin Megami Tensei V більше не буде ексклюзивом Nintendo Switch

shin megami tensei v vengeance

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Салем 1692» від «Ігромаг»

p.ua.Салем 1692

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Топ 10

Стартувало попереднє замовлення настільної гри «Евердел» та доповнення «Дзвінограй» від Ігромаг

p.ua.Евердел

Створіть свій неповторний шедевр. Відкрито передзамовлення доповнення «Живопис: Відображення» від Ігромаг

Доповнення Живопис: Відображення

Стартувало попереднє замовлення 4 тому «Аптеки ароматів»

p.ua.Аптека Ароматів

Подаруйте дітям радість під ялинку, не виходячи з дому! «Ігромаг» розпочав благодійний флешмоб

подарунок

Стартувало передзамовлення першого тому манґи «Темний Дворецький»

p.ua.Темний Дворецький