Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

Якщо заради того, аби зіграти у The Last of Us Part II, ви планували придбати консоль від Sony, то зараз слушний час. Адже спеціально для вас компанія створила брендовану PlayStation 4 Pro з вигравіруваним татуюванням Еллі у вигляді папороті. І це ще далеко не все, адже це ціла колекція. Окрім лімітованої консолі, до комплекту входить стилізований DualShock 4, який також можна придбати окремо, фізична копія самої гри та різноманітні цифрові подарунки — аватари PSN для PlayStation 4, динамічна тема, саундтрек, артбук та інше.

Комплект надійде у продаж одночасно з релізом проекту, а саме 19 червня 2020 року. Також у вас є можливість отримати його безкоштовно (ну майже), взявши участь у конкурсі. Для цього потрібно зробити попереднє замовлення одного з двох видань гри. А ще правильно відповісти на три питання, та оригінально відповісти на творче запитання.

Якщо ви вже раніше зробили попереднє замовлення The Last of Us Part II, то ви також можете взяти участь у розіграші. Лише не забудьте, що при реєстрації потрібно ввести ту електронну пошту, на яку зроблено попереднє замовлення.

Окрім цього, Sony продемонстрували нам особливе видання бездротової гарнітури чорно-металевого кольору з матовим покриттям, на якій також вигравірували татуювання Еллі. А контрастні темно-червоні чашечки додають їй стилю.

Творчий директор ігротворчої студії Naughty Dog Джон Свіні поділився деякими цікавими подробицями про нові лімітовані товари. Джон розповів, що команда розробників була надзвичайно вражена тим, що гравцям дуже сподобалося татуювання Еллі, багато фанатів навіть набили аналогічний малюнок на власному тілі та надсилали ігротворцям фото у якості доказу.

Таким чином татуювання у вигляді папороті вже стало одним із символів гри. Тож коли прийшов час роботи над дизайном лімітованої серії консолей, то дизайнери постійно поверталися до ідеї вигравірувати татуювання на самому пристрої, і при підтримці працівників PlayStation все ж зробили це.

Читайте також

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Тільки 10 ігор з PS4 не вийде запустити на PS5

Кооперативна Ghost of Tsushima: Legends вийде наступного тижня

Ghost of Tsushima

Перший показ PS5 вийшов справді неочікуваним

PS5

Популярне