web analytics

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

Якщо заради того, аби зіграти у The Last of Us Part II, ви планували придбати консоль від Sony, то зараз слушний час. Адже спеціально для вас компанія створила брендовану PlayStation 4 Pro з вигравіруваним татуюванням Еллі у вигляді папороті. І це ще далеко не все, адже це ціла колекція. Окрім лімітованої консолі, до комплекту входить стилізований DualShock 4, який також можна придбати окремо, фізична копія самої гри та різноманітні цифрові подарунки — аватари PSN для PlayStation 4, динамічна тема, саундтрек, артбук та інше.

Комплект надійде у продаж одночасно з релізом проекту, а саме 19 червня 2020 року. Також у вас є можливість отримати його безкоштовно (ну майже), взявши участь у конкурсі. Для цього потрібно зробити попереднє замовлення одного з двох видань гри. А ще правильно відповісти на три питання, та оригінально відповісти на творче запитання.

Якщо ви вже раніше зробили попереднє замовлення The Last of Us Part II, то ви також можете взяти участь у розіграші. Лише не забудьте, що при реєстрації потрібно ввести ту електронну пошту, на яку зроблено попереднє замовлення.

Окрім цього, Sony продемонстрували нам особливе видання бездротової гарнітури чорно-металевого кольору з матовим покриттям, на якій також вигравірували татуювання Еллі. А контрастні темно-червоні чашечки додають їй стилю.

Творчий директор ігротворчої студії Naughty Dog Джон Свіні поділився деякими цікавими подробицями про нові лімітовані товари. Джон розповів, що команда розробників була надзвичайно вражена тим, що гравцям дуже сподобалося татуювання Еллі, багато фанатів навіть набили аналогічний малюнок на власному тілі та надсилали ігротворцям фото у якості доказу.

Таким чином татуювання у вигляді папороті вже стало одним із символів гри. Тож коли прийшов час роботи над дизайном лімітованої серії консолей, то дизайнери постійно поверталися до ідеї вигравірувати татуювання на самому пристрої, і при підтримці працівників PlayStation все ж зробили це.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

В серпні Helldivers 2 отримає наймасштабніше оновлення

helldivers 2 escalation of freedom

Українська спільнота ігротворців проводить конкурс художніх робіт

Ігровари Арт-Джем №1

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation