Видавець League of Legends тепер приймає платежі в Україні

Видавництво Riot Games у співробітництві з LEOGAMING почало прийом платежів у League of Legends в Україні.

Поповнення віртуального гаманця вже доступно для українських користувачів усіх термінальних мереж України (ПриватБанк, EasyPay, City24 тощо) через ігрову платформу LEOGAMING.Net і за допомогою електронного гаманця Portmone. Поповнення відбувається без комісії.

«Ми дуже раді, що українські гравці нарешті зможуть отримати повноцінний ігровий досвід від League of Legends. Це був непростий проект в плані його реалізації, і ми хочемо подякувати нашій спільноті за терпіння і підтримку, а нашим партнерам із LEOGAMING — за старанність у роботі», — прокоментував подію представник Riot Games Геворг Акопян.

«Більше року наша команда наполегливо працювала для того, щоб надати цю можливість українським ґеймерам. Вихід на наш ринок найпопулярнішої та найбільш прибуткової онлайн-гри у світі — не тільки успіх, яким ми раді поділитися в кінці цього непростого року, а й свідчення того, що наша країна рухається у правильному напрямку», — заявила Олена Дегрик, виконавчий директор LEOGAMING.

LEOGAMING — міжнародна процесингова компанія, що забезпечує прийом платежів онлайн-ігор та ігрових сервісів. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя компанія забезпечує зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі та працює над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігор.

Читайте також

Студія Озвучення League of Flame – український дубляж з душею

BlizzCon 2019 — суцільне розчарування? (підсумки жовтня) [Подкаст]

BlizzCon 2019

Поповнюй будь-яку гру карткою Mastercard® на LeoGaming та вигравай подорож до Парижа на League of Legends World Championship Finals

LeoGaming Mastercard

Поспішіть купити Riot Points до 5 березня, щоб скористатися вигідним цінником

League of Legends

Наскільки добре ви знаєте League of Legends? (ТЕСТ)

Наскільки добре ти знаєш League of Legends

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

Насколько хорошо вы знаете League of Legends? (ТЕСТ)

Насколько хорошо ты знаешь League of Legends

Популярне