Видавець League of Legends тепер приймає платежі в Україні

Видавництво Riot Games у співробітництві з LEOGAMING почало прийом платежів у League of Legends в Україні.

Поповнення віртуального гаманця вже доступно для українських користувачів усіх термінальних мереж України (ПриватБанк, EasyPay, City24 тощо) через ігрову платформу LEOGAMING.Net і за допомогою електронного гаманця Portmone. Поповнення відбувається без комісії.

«Ми дуже раді, що українські гравці нарешті зможуть отримати повноцінний ігровий досвід від League of Legends. Це був непростий проект в плані його реалізації, і ми хочемо подякувати нашій спільноті за терпіння і підтримку, а нашим партнерам із LEOGAMING — за старанність у роботі», — прокоментував подію представник Riot Games Геворг Акопян.

«Більше року наша команда наполегливо працювала для того, щоб надати цю можливість українським ґеймерам. Вихід на наш ринок найпопулярнішої та найбільш прибуткової онлайн-гри у світі — не тільки успіх, яким ми раді поділитися в кінці цього непростого року, а й свідчення того, що наша країна рухається у правильному напрямку», — заявила Олена Дегрик, виконавчий директор LEOGAMING.

LEOGAMING — міжнародна процесингова компанія, що забезпечує прийом платежів онлайн-ігор та ігрових сервісів. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя компанія забезпечує зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі та працює над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігор.

Читайте також

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

Тиждень MOBA (League of Legends) | ЗАПИС

Відкрито реєстрацію на WEGAME VaultCup — турнір із CS: GO, DotA 2 і LoL

Dota 3, або чому дотка вже не та (фінал)

Eloplay.com — справжній кіберспорт у тебе вдома

Defense of the Legends — Dota 2 оновлення 7.00

LEOGAMING та IBox дарують бонуси за поповнення Lineage 2 та Point Blank

Популярне