Видавець League of Legends тепер приймає платежі в Україні

Видавництво Riot Games у співробітництві з LEOGAMING почало прийом платежів у League of Legends в Україні.

Поповнення віртуального гаманця вже доступно для українських користувачів усіх термінальних мереж України (ПриватБанк, EasyPay, City24 тощо) через ігрову платформу LEOGAMING.Net і за допомогою електронного гаманця Portmone. Поповнення відбувається без комісії.

«Ми дуже раді, що українські гравці нарешті зможуть отримати повноцінний ігровий досвід від League of Legends. Це був непростий проект в плані його реалізації, і ми хочемо подякувати нашій спільноті за терпіння і підтримку, а нашим партнерам із LEOGAMING — за старанність у роботі», — прокоментував подію представник Riot Games Геворг Акопян.

«Більше року наша команда наполегливо працювала для того, щоб надати цю можливість українським ґеймерам. Вихід на наш ринок найпопулярнішої та найбільш прибуткової онлайн-гри у світі — не тільки успіх, яким ми раді поділитися в кінці цього непростого року, а й свідчення того, що наша країна рухається у правильному напрямку», — заявила Олена Дегрик, виконавчий директор LEOGAMING.

LEOGAMING — міжнародна процесингова компанія, що забезпечує прийом платежів онлайн-ігор та ігрових сервісів. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя компанія забезпечує зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі та працює над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігор.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Supermassive Games планує звільнити 90 працівників

supermassivegames

Лиш за цей місяць ігрова індустрія звільнила 6 000 працівників

звільнений

Творці League of Legends звільняють 11% співробітників та закривають підрозділ Riot Forge

Riot Forge

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм

Смолдер Огляд Чемпіона | Огляд Вмінь | League of Legends

СМОЛДЕР Огляд Вмінь

Сезон 2024 | Три Барона | Нова Карта | Видалення Предметів | League of Legends

14 сезон КККлол копія

Чемпіонат світу з LoL, Worlds 2023, побив рекорд за кількістю глядачів

p.ua.lol worlds 2023