«Видавництво» відкрило передзамовлення на манґу «Мій лесбійський досвід самотности»

Учора «Видавництво» відкрило передзамовлення на свою першу манґу під назвою «Мій лесбійський досвід самотности» за авторством Наґати Кабі.

Карколомна автобіографічна манґа, яка захопила інтернет! Це чесний і щирий погляд однієї молодої жінки на свою сексуальність, психічний стан і дорослішання у наші часи, зворушлива історія з виразним малюнком, який викликає і сміх, і сльози, зображає не лише пробудження сексуальности авторки, а й чимало інших особистих аспектів її життя, які зрезонують і вам.

Манґа «Мій лесбійський досвід самотности» побачила світ улітку 2016-го, а вже наступного року здобула нагороду Crunchyroll Anime Award за найкращу манґу. Publishers Weekly та Amazon назвали її одним із кращих коміксів 2017-го, а Teen Vogue включив до свого списку мальописів «Найкращі квір-книжки для святкування Прайду 2017». У 2018 році нагороджена премією Гарві в категорії «Найкраща манґа».

Про авторку:

Манґака Наґата Кабі народилася в Японії й мешкає в Осаці. Наґата малює скільки себе пам’ятає, та не читала коміксів десь до класу 4-го. Аж поки не взяла до рук Slam Dunk — манґу Іноуе Такехіко про шкільну баскетбольну команду. Після цього продовжила читати манґа-серії в журналі Shonen Jump.

Найвідоміша робота Наґати Кабі — автобіографічна манґа-есей «Мій лесбійський досвід самотности», — завжди актуальний твір про пошуки себе з понад 4,8 мільйонами переглядів на pixiv — японській платформі для ілюстраторів і манґак. Твір перекладений на дванадцять мов і зажив культової популярности.

Характеристики книги:

  • вага — 0.5 kg;
  • розміри — 14.8 × 1.5 × 21 cm;
  • кількість сторінок — 144;
  • колір — чорний+пантон;
  • папір — Amber;
  • оправа — м’яка із суперобкладинкою.

Зробити передзамовлення можете за цим посиланням. Ціна передзамовлення — 220 грн. Повна ціна — 260 грн. Друк очікується у лютому.

Читайте також

Незабаром усе буде. Видавництво Vovkulaka оновило статуси «відьмацьких» мальописів

The Witcher: Ronin

Постапокаліпсис та милі панянки — Відкрито передзамовлення на манґу «Остання подорож дівчат»

Остання подорож дівчат

Анонси «Видавництва» на 2023 рік

Книги

Vovkulaka видаватиме манґу «Відьмак. Ронін»

Відьмак. Ронін

Видавництво Vovkulaka відкрило передзамовлення манґи «Катарсис»

Катарсис

«Расенґаном по русні»: Аніме та манґа-спільноти України відкрили збір коштів на підтримку ЗСУ

Наруто

«Сталевого Алхіміка» незабаром видадуть українською. Nasha Idea уже відкрила передзамовлення

Fullmetal Alchemist

Останній шанс передзамовити манхву «Паросток»

Паросток

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: