Видавництво Mal’opus відкрило передзамовлення на артбук «Світ гри “Коса”»

Видавництво Mal’opus уже встигло відійти від Comic Con Ukraine 2021 і відкрити передзамовлення на перший з-поміж анонсованих у рамках івенту тайтлів — артбук «Світ гри “Коса”».

Ось що йдеться про артбук у анотації:

У 2014 році польський художник Якуб Ружальський задумав проєкт «1920+». Він запропонував альтернативну історію періоду 1900-20-х років. Основою стала Польсько-більшовицька війна двадцятих років, але дуже скоро цей проєкт вийшов далеко за межі тих історичних подій. Упродовж кількох років Якуб малював свої неймовірні картини. Успіх наздогнав його на сайті про відеоігри Kotaku, а трохи пізніше з Ружальським зв’язався відомий американський геймдизайнер Джеймі Стеґмаєр, що мав наміри створити настільну гру в цьому сетингу. Так у 2016 році з’явилася настільна 4Х-стратегія під назвою «Коса».

На 104 сторінках цієї чудової книги вас чекає справжня феєрія дизельпанку. Селяни на полях і величезні мехи на горизонті. Герої зі своїми вірними звірами і вітроплави, що ширяють у небі. Фантастичні технології Фабрики та запеклі бої на засніжених полях і в непрохідних лісах. Цей артбук — найкращий подарунок для фанатів гри «Коса» і шанувальників творчості відомого польського художника.

Формат книжки буде 29х25 см, це альбомний формат, який по розмірах буде десь між артбуками «Світ гри Death Stranding» та «Світ гри Ghost of Tsushims». За заявою видавця, артбук вийде уже цього місяця, тож не зволікайте. Адже передзамовлення дарує приємну знижку у 100 грн (550 грн замість 650 грн).

Передзамовити артбук «Світ гри “Коса”» можна за цим посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало передзамовлення офіційного артбука «Євангеліон. Збірка ілюстрацій 2007–2017»

Євангеліон

Стартувало передзамовлення першого тому манґи «Темний Дворецький»

p.ua.Темний Дворецький

Mal`opus готує переклад легендарної книжки «Володарі DOOM»!

30 aniv doom

Відкрито передзамовлення манґи «Фантомна зона» від майстра жахів Джюнджі Іто

Фантомна зона

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим

Відкрито передзамовлення артбуку по серіалу «Любов, Смерть і Роботи»

Любов, Смерть і Роботи

Задонать та виграй манґи! MangUA запускає збір на підтримку ГУР та 116 ОМБР — «Лютий банкай»

Лютий банкай меч

Не тільки Павучок: ArtHuss анонсував локалізацію артбука за серіалом «Любов, Смерть і Роботи»

love death + robots

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: