Видавництво Molfar відкрило передзамовлення на перші книжки за ліцензією Blizzard

На цьогорічному Comic Con Ukraine 2021, видавництво Molfar анонсувало співпрацю з компанією Blizzard. У рамках цієї угоди заплановано чимало крутих видань: літератури, коміксів та артбуків. І ось менш як за пів року після анонсу, ми отримуємо передзамовлення на перші плоди цієї співпраці з визначеними датами релізу.

Першим передзамовленням став комікс «World of Warcraft. Спопелитель».

Іще до того як Багряний Похід та Сріблястий Світанок підняли свою зброю одне проти одного — вони стояли одним міцним фронтом супроти руйнівної сили Скари. «WORLD OF WARCRAFT: СПОПЕЛИТЕЛЬ» — це історія про доленосний розкол і про те, яку ж роль зіграє Добро в становленні Зла!

А другим тайтлом обрали бестіарій по всесвіту Diablo — «Книга Адрії».

У франшизі “Diablo” знайомі міста заповненні привиддям, ліси та печери що кишать дивовижними істотами, як добрими так і злими. Підготуйтеся до зустрічі з ними у цій книзі. Під обкладинкою Diablo. Книга Адрії ви знайдете десятки оригінальних ілюстрацій та нового лору про демонів, потвор, мерляків і янголів, що населяють світ та позамежжя Санктунарію.

Написаний таємничою відьмою на ім’я Адрія, цей путівник відкриє для вас заборонену магію і дасть знання про істот цієї землі. Також путівник документує особистий шлях Адрії до влади, у кінці якого вона віддала все заради Діабло.

Передзамовлення обох книг триватиме до 17 січня, знаючи видавництво Molfar — це час, коли вони отримають їх з друку. Тому чекати на свіженькі примірники не доведеться. Замовити «World of Warcraft. Спопелитель» можна за цим посиланням, вартість — 230 грн. А «Diablo. Книга Адрії» знайдете за цим посиланням, її вартість — 460 грн.

Читайте також

Я паровозик, який не може — Стан справ у видавництва «Видавництво»

Маус

Нові видання зачекають, але будуть інші проєкти – Стан справ у видавництва Fireclaw Ukraine

Deadpool

Враження від бети Overwatch 2

Overwatch 2

Гривня нарешті з’явилася в Battle.net

battlenet

Люті вітри — Враження від першого тому «Мідлвест»

Мідлвест

Blizzard деталізувала план змін до Overwatch 2 після першого тижня тестувань

Overwatch 2

Blizzard представили трейлер і ігролад Warcraft Arclight Rumble

Warcraft Arclight Rumble

Новий Warcraft покажуть у понеділок. Але з сюрпризом від Blizzard

Warcraft

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: