Видавництво Nasha Idea розкрило назву другої манґи, яку вони видаватимуть в Україні

Видавництво Nasha Idea не втомлюється дивувати своїх юних поціновувачів. На цей раз вони привезуть до України манґу «Ательє Чаклунських Капелюхів».

Це обсипана нагородами історія, що розповість про пригоди звичайнісінької дівчинки Коко, якій вдалося потрапити на навчання до чаклунів. Особливість тутешнього світу в тому, що магія — це мистецтво, яке пізнається через малювання. Авторка твору, Камоме Шірахама, й сама добре знайома з магією малювання. Тут видавництво Nasha Idea незмінне у своїй любові до напрочуд красивих та милих візуально робіт.

Також авторка не приховує, що черпала натхнення з історії про Гаррі Поттера, яку дуже любить. Тож ви ймовірно знайдете чимало схожостей між творами. «Ательє Чаклунських Капелюхів» уже встигло помандрувати світом та захопити серця великої кількості читачів. За цей час вийшло 6 томів і робота продовжується. А знаючи працьовитість видавництва Nasha Idea, доволі скоро ми отримуватимемо нові томи пригод Коко незадовго після їхнього виходу.

Вихід першого тому манґи «Ательє Чаклунських Капелюхів» заплановано на це літо. Більше деталей про цю роботу ви знайдете за посиланням.

Читайте також

Космічний Примарний Вершник, Міз Марвел, Серед Овець — Дайджест коміксів #15

Міз Марвел

Подкаст «MANGUA» #01: Обіцяна Атака Титанів на Dorohedoro або як ми аніме-манґа-подкаст почали робити

Подкаст «Баляндраси» #42 – Марія «Lantsuta» Ланцута [Карантин Edition]

Інша, Пхеньян та Зоряний Крейсер Мазепа — Дайджест коміксів #14

Marvel 1602

Любите манґу? Humble Bundle має для вас чудовий набір!

Nasha Idea видасть французьку манґу-сьонен

Радіант

Подкаст Вахмурки №6 — У штормі з манґи та аніме

Вахмурки

Маус, Пані Небезпека та Блексед — Дайджест коміксів #13

Isola

Популярне